Gardırop Savaşları 21 Ekim Cuma Final Günü Kim Elendi? Elenen Sürpriz Yarışmacı Kim


Gardırop Savaşları 21 Ekim Cuma Final Günü Kim Elendi? Elenen Sürpriz Yarışmacı Kim

Gardırop Savaşları’nda 5 kızımız jürimiz tarafından belirlenen konseptler için kıyasıya bir rekabet içinde ter dökecekler. Modanın diğer adresi olan Gradırop Savaşları’nda çekişmeli bir hava hissedilirken yarışmacıların içlerinde elenme korkusu da sarmış durumda.
gardirop-savaslari-21-ekim-cuma-final-gunu-kim-elendi-elenen-surpriz-yarismaci-kim8
Her hafta haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı programda jüri koltuğunda zerafeti ve güzelliğiyle göz kamaştıran Gül Gölge Saygı,genç tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ile yazar Ayşe Brav yer alıyor.

Gardırop Savaşları 21 Ekim Cuma Final Günü Kim Kaç Puan Aldı?

21 Ekim Cuma günü puanlamalar diğer günlere göre biraz daha farklı geçiyor.Yarışmacılar her gün 5 puan üzerinden puanlamaya tabi tutulurken final günü olan cuma günü 10 puan üzerinden değerlendirmeye alınıyor.O yüzden cuma gün bütün herkesin puanlamasını etkileyebiliyor.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 13 Ekim Perşembe Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim

gardirop-savaslari-21-ekim-cuma-final-gunu-kim-elendi-elenen-surpriz-yarismaci-kim7

 

Gardırop Savaşları 21 Ekim Cuma Final Günü Kim Elendi?

Gardırop Savaşları çekişmeli tarz yarışında yarışmacılar bazen mutlu bazen hüzünlü dakikalar yaşıyor.Elenme korkusu tüm yarışmacıları sarabiliyorken bazıları haftayı iyi puanlar alarak geçirdiyse cuma gününü biraz daha rahat geçiriyorlar.Gardırop Savaşlarında bu hafta jüri üyeleri tarafından düşük puanlar aldığı için Marina’nın eleneceğini düşünüyoruz.Marina nın elenmesi diğer yarışmacı kızlar içinde çok iyi olacak.Yarışmacılar arasında sivri dili ve çok konuşması gerekçesiyle sevilmeyen Marina nın gitmesini isteyen tüm yarışmacıların bakalım istediği olacak mı? Şımarıklığıyla hergün diğer yarışmacıları çileden çıkaran Marina elenecek mi? Bütün herkesin istediği oldu diyor ve Marina nın elendiğini buradan duyuruyoruz.Bu haftaki elenen isim Marina oldu.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın