Gardırop Savaşları 23 Eylül Cuma Günü Kim Elendi? Elenen Sürpriz Yarışmacı Kim?


Gardırop Savaşları 23 Eylül Cuma Günü Kim Elendi? 

Gardırop Savaşları kıyasıya rekabet içinde başa baş bir moda çekişmesi olarak bilinen televzyon ekranlarının vazgeçilmezi haline gelmeyi başardı.Modanın diğer adresi de diyebileceğiniz yarışma Fox TV ekranlarında hafta içi her gün sizlerle olmaya devam ediyor.Gardırop Savaşları yarışmada 5 kızımız jürimiz tarafından belirlenen konseptler için İstanbul’un değişik semtlerinde koşturmaya devam ediyor.
gardirop-savaslari-4-kasim-konsepti-ne-cuma-elenen-yarismaci-kim
Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 2 Aralık haftanın finalinde kim elendi?

 Gardırop Savaşları 23 Eylül Elenen Sürpriz Yarışmacı Kim?

Belli bütçeyle İstanbul’da belli semtlerde belli bir saat içinde konseptini oluşturacak olan 5 yarışmacı oluşturduğu stillerle juri karşısına çıkıp puanlamaya tabi tutulacak.Puanlamalar sonucunda elenen yarışmacı Sarina oldu ve bugün Gardırop Savaşlarına veda etti. Gardırop Savaşlarına üzülerek veda eden Sarina yerine kimin geleceği henüz net değil netleşince haberimizden ulaşabilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 17 Ekim Yeni Gelen Yarışmacı Kim?

Haftanın her günü ayrı ayrı puanlamaya tabi tutulacak olan 5 yarışmacıdan biri aldığı düşük puanlar neticesinde eleniyor. Bu hafta elenen Sarina iken haftaya elenen isim kim olacak?23 Eylül Cuma günü elenen yarışmacı Sarina. Bakalım haftaya elenen isim kim olacak?

 gardirop-savaslari-1-kasim-sali-konsepti-ne-gunun-birincisi-kim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın