Gardırop Savaşları 24 aralık konsepti ne? Günün birincisi kim oldu?


Gardırop Savaşları 24 aralık konsepti ne? Günün birincisi kim oldu?

Gardırop Savaşları bu hafta farklı bir konseptle izleyicisinin karşısına geldi. Yarışmacılar eleme günü farklı bir konseptle yarıştılar. Bu haftanın eleme gününde yarışmacılar 5 erkek modelle bir konsept aoluşturuacakalr. Erkek giydirmenin zorluğunu yaşayan kızlarımız zorlu bir konseptle alışveriş merkezinde alışveriş yaptılar. Bu  zorlu günün ayrıntıları haberimizde….24 aralık konsepti ne? Bakalım 24 aralık stil danışmanlığı konseptini hangi yarışmacı kazandı?Gardırop Savaşları 24 aralık konsepti ne?

24 aralık konseptinde yarışmacılarımız kendileri için gelen 5 erkek partnerin stil danışmanlığını yaptılar. Günün konsepti ise “Brunch” olarak belirlendi.  Farklı bir yarışma stili ile karşılaşmanın şaşkınlığını yaşayan kızlarımız aynı zamanda farklı bir tecrübeyi yaşamanın da heyecanı içerisindeydiler. Erkekleri giydirmenin zorluğunu yaşayan yarışmacılarımız alışveriş merkezinde biraz zorlandılar. Ancak yarışmacılarımıza bir kolaylık yapıldı ve günlük 500 TL bütçeye ek olarak 250 TL bütçe ile toplamda 750 TL’lik bütçe verildi. Tabi bu bir gerçeğin de ortaya çıkmasına neden oldu. Erkekler giyim bayan giyimden daha pahalı mı acaba? 🙂 Sizde aynı fikirde misin? Günün konseptinde hangi yarışmacı başarılı oldu. Juri üyelerini hangi yarışmacımız giydirdiği erkek mankenle büyüledi?

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşlar 30 Kasım Çarşamba Konsepti Ne? Günün Birincisi KimDidem-Fatma Tartışması güne damga vurdu

Diğer taraftan Didem ve Fatma arasındaki tartışmanın güne damga vurması da biraz ortamı gerdi. Gardırop Savaşları evindekilerin ortak kanısı Didem’i haksız bulmaları. Fatma’nın Didem’e oranla daha sakin ve seviyeli davrandığı yönünde. Juri karşısında yeniden karşı karşıya gelen yarışmacılar barışmak için birbirleri ile yüzleştirildiler. Didem barışma yanlısı olsa da Fatma pek sıcak bakmadı. Çok kırıldığını söyleyen Fatma, sarılmak istemediğini söyledi. Bu kırgınlık devam edeceğe benziyor. Peki sizler ne düşünüyorsunuz. Yorum yaparak fikir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Gardırop Savaşları 24 aralık stil danışmanlığı konseptini hangi yarışmacı kazandı?

Didem- Burak, Gizem-Arif, Aycan-Berkem, Fatma-Gökhan ve Gamze-Murat  çiftlerimiz kıyasıya bir rekabetin içerisinde buldular kendilerini. Gerçekten sıkı bir yarıştan sonra juri üyelerinin karşısında emeklerinin karşılığını almak için buluştular. Ve yarışmacılarımızın aldıkları puanlar şu şekilde gerçekleşti…

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 29 Eylül Perşembe Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim?

Gardırop Savaşları 25 aralık haftanın finalinde kim elendi? < tıklayınız

Gardırop Savaşları Evi Nerede? Çekimler Nerede Yapılıyor? < tıklayınız

Didem-Burak:    5 – 3 – 4

Fatma-Gökhan: 4 – 4 – 3

Gizem-Arif:        5 – 5 – 5

Gamze-Murat:   3 – 3 – 3

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 23 Ocak Pazartesi Neden Yok? Bitti mi ? Yayından mı Kaldırıldı

Aycan-Berkem: 4 – 3 – 3

Ve 24 aralık konseptinin kazananı toplamda 25 puanla Gizem oldu.

 

Gardırop Savaşları 25 aralık haftanın finalinde kim elendi? < tıklayınız

Gardırop Savaşları Evi Nerede? Çekimler Nerede Yapılıyor? < tıklayınız

 

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın