Gardırop Savaşları 25 Ekim Salı Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim


Gardırop Savaşları 25 Ekim Salı Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim 

Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul’un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturup jüri üyelerinin önünde sunum yapmak zorunda.

gardirop-savaslari-25-ekim-sali-konsepti-ne-gunun-birincisi-kim3Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları`na 27 Mart Kimler Katılıyor?

Gardırop Savaşları 25 Ekim Salı Konsepti Ne

Her günün konsepti için yarışmacılarımız kendini jüri üyelerine beğendirmek zorunda.Haftaya ilk konsept olarak’Dantel’ konsepti ile başlayan yarışmacılarımızın bugünkü konsepti ise ‘Bol Paça Konsepti’ için ter dökecek yarışmacılarımız için kolay gelsin diyor yarışmacılarımıza başarılar diliyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Gardrop Savaşları Kuralları Neler? Gardrop Savaşları Yarışma Formatı


gardirop-savaslari-25-ekim-sali-konsepti-ne-gunun-birincisi-kim2

Gardırop Savaşları 25 Ekim Salı Günün Birincisi Kim 

Haftaya ilk olarak Pazartesi günü  15 puanla Meryem birinciliği göğüslerken bugün birincisi Aycan olarak karşımıza çıkıyor.Bol paça konsepti için çok güzel bir konbin yapan Aycan bugünün birinciliğini aldı.

Gardırop Savaşları 25 Ekim Salı Fragman İzle (Güncellenecektir)Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 30 Eylül Cuma Final Günü Kim Elendi? Elenen Sürpriz Yarışmacı Kim?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın