Gardırop Savaşları 25 Kasım Konsepti Ne? Elenen Yarışmacı Kim?


Gardırop Savaşları 25 Kasım Konsepti Ne? Elenen Yarışmacı Kim?

Fox tv ekranlarının sevilen moda programlarından Gardırop Savaşları yine izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başardı.Hafta içi her gün 16.30 da sizlerle olmaya devam eden programda rekabet devam ediyor.Yetenekli jüri üyelerinden Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav yarışmacılara puanlarını verip haftanın birincisini ve elenen sürpriz yarışmacıyı da sizlerle paylaştı.

gardirop-savaslari-25-kasim-elenen-yarismaci

 

Gardırop Savaşları 25 Kasım Elenen Yarışmacı Kim?

Gardırop Savaşlarında bu hafta gelen haberler arasında elenen ismin Aycan olacağı söylense de biz öyle olmadığını düşünmüyoruz. Yarışmanın başından beri programda üstün performans sergileyen Aycan bu hafta düşük puan almış olsa da eleneceği kesin değil. Sürprizlerle dolu final günü kim elendi, ayrıntılar haberimizde.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 13 Ocak kim elendi? İşte elenen sürpriz isim

gardirop-savaslari-25-kasim-konsepti-ne-elenen-yarismaci-kim

Gardırop Savaşları 25 Kasım haftanın finalinde kim elendi

Bu hafta ÖZDEN tüm günler güzel puanlar alarak eleme potası için aday olmadığını, Gizem ise başarılı bir hafta geçirdiğini belli etti. Didem ise diğer yarışmacılar arasında göze çarpan bir karakter. Fatma da yine aynı şekilde biraz eleme konusunda tedirgin gözüküyordu. Ancak beklenen olmadı. Fatma’nın eleneceğini düşünen yarışmacılar sonucun açıklanması ile şok yaşadı. Jüriden çıkan puanlamalar neticesinde sürpriz isim eve veda etti. Yarışmacılarımızın juri üyelerinden aldıkları puanlar şöyle oldu; Fatman 28 , Gizem 21, Didem 26, Aycan 20 ve  ÖZden 13

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 2 Eylül Kim Elendi? Haftanın Birincisi Kim Oldu?

gizem-64-puanla-haftanin-birincisi-oldu-fatma-62-puanda-kaldi-ve-elenen-yarismaci-56-puanla-ozden-oldu

Gizem 64 puanla haftanın birincisi oldu. Fatma 62 puanda kaldı. Ve elenen yarışmacı 56 puanla Özden oldu.

Özden eve veda etti. Ardından yeni gelen yarışmacı ise yeni hafta için eve giriş yaptı. Yeni gelen yarışmacının kim olduğunu buradan öğrenebilirsiniz.

gardirop-savaslari-25-kasim-konsepti-ne-elenen-yarismaci-kim-3

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın