Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim Oldu?


Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim Oldu?

Fox Tv’nin sevilen programında kıyasıya rekabet devam ediyor. Başa baş bir moda çekişmesi. Türkiye’de modanın diğer adı Gardırop Savaşları’nda 5 kızımız jürimiz tarafından belirlenen konseptler için ter dökecek. Her gün kendilerine verilen bütçe ile İstanbul’un belli başlı semtlerinde alışverişe çıkacak olan yarışmacılarımız 2 saat içinde bütçelerini aşmadan o günün konseptini oluşturmak zorunda. Saçından makyajına kendi oluşturdukları stilleri ile yarışan genç kızlar, gün sonunda jürinin karşısında yerlerini alacak.Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Konsepti Ne Günün Birincisi Kim Oldu

Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Konsepti Ne?

Bu haftanın ilk konsepti “Kardeşinin Sünnet Düğünü” olacak. Yarışmacılardan kardeşlerinin sünnet düğünü için giyinmeleri istenecek. Bakalım kendisine ayrılan bütçeyi iktisatlı ama bir o kadar da fark oluşturan kıyafetler alarak güne damgasını vuracak yarışmacı kim olacak.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 30 Ağustos Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim Oldu?

Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Yeni Gelen Yarışmacı Kim?

Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Yeni Gelen Yarışmacı Kim olacağını seyircilerimiz merak ederken sizler için araştırdık ve kim olduğunu açıklıyoruz. Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Yeni Gelen Yarışmacımız Kamer kendine güvenen duruşuyla diğer yarışmacıları etkileyen 29 yaşında güzel bir bayan.

Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Kim Kaç Puan aldı?

Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm  LUVRİTA 13, GİZEM 14,  AYCAN 11 , KAMER 10, SU 10  puanlarıyla bir günü daha geride bıraktı.Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Konsepti Ne Günün Birincisi Kim Oldu (4)

Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Günün Birincisi Kim Oldu?

Gül Gölge Saygı Hanım, Gizemi yorumlarında beğenirken ,gizem kendini normal olarak kabul etti.Su Hanımın ise elbisesinde tadilat gerektirdiği düşünülürken Ayşe Brav son zamanlarda ki kibarlığı kıyafetiyle buuştuğunu düşünürken tavırlarını çok beğendiğini söyledi.Fakat elbisesinin 40 bedenden 38 e indirilen elbise için üzücü şeyler söyleyen jüri üyeleri özellikle Raşit Bey, Su ya çok yüklendi.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 30 Ocak Yeni Yarışmacı Kim?

Aycan için Raşit Bey saçı elbisesi ve makyajını çok beğendiğini söylerken çantasını ve ayakkabılarını beğenmediğini söyledi.Gardırop Savaşları 31 Ağustos Konsepti Ne-Günün Birincisi Kim Oldu4 - Kopya

Gardırop Savaşları çiçeği burnunda yeni yarışmacısı Kamer ise şık bir elbise giyinmiş. Diğer yarışmacı arkadaşlarından sadece aycanın kendine iyi davrandığını söyleyen Kamer bundan hiç rahatsız olmamakla birlikte diğer yarışmacıların hakkından gelecek çetin ceviz gibi duruyor.

Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Günün Birincisi Gizem 14 puanla günü kapatıyor.

Gardırop Savaşları 5 Eylül 51. Bölüm Fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın