Gardırop Savaşları 6 Ocak kim elendi?


Gardırop Savaşları 6 Ocak kim elendi ? Elenen sürpriz isim kim?

Fox Tv’nin moda kapısı Gardırop Savaşları tüm hızıyla devam ediyor. Bilindiği gibi geçen hafta yılbaşı nedeni ile sürpriz bir karar alınmış ve eleme olmamıştır. Bu hafta ise çekişmeli bir hafta yaşandı. Puanlar birbirine çok yakındır. Ama her zaman olduğu gibi bir isim Gardırop Savaşları evine veda etti. Peki Gardırop Savaşları evinde 6 ocak cuma günü kim elendi? Hangi isim hayallerine veda etti? Ayrıntılar haberimizde…

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 29 Eylül Perşembe Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim?

Gardırop Savaşları 6 Ocak kim elendi?

Zorlu bir haftadan sonra yarışmacılar birbirlerine çok yakın puanlar aldılar. Çekişmeli bir hafta geçti. Finale az bir zaman kala nefesler tutuldu. 6 ocak cuma gününün konsepti olan “Çeyiz” konsepti ile yarışan yarışmacılar bir haftayı daha geride bıraktı. Peki hangi isim elendi? 48 puanla elenen yarışmacı kim? Gardırop Savaşları evinde kim elendi? Fragmanda juri üyelerinin yaptığı konuşmalardan elenen isme dair bir tahminiz var. Elenen ismin yeni gelen yarışmacı Melis yada Fatma olduğunu düşünüyoruz. Gardırop Savaşları 6 ocak cuma günü Melis Kılıçarslan‘ın veya Fatma’nın elendiğini düşünüyoruz. Ayrıntılar çok yakında haberimizde olacak. Sizin favori yarışmacınız kim? Kimin elenmesini isterdiniz? Yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 10 Şubat Elenen Yarışmacı Kim? Evden Kim Gidecek

Ve geldik sonuçlara. Aycan haftayı birincilikle kapattı. En çok puanı alan Aycan 6 ocak haftanın birincisi oldu. Fatma ise kötü performansının sonucunu aldı ve 6 ocakta elenen isim oldu.

Gardırop Savaşları 140. Bölüm Tanıtımı Fragmanı izle

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın