Gardırop savaşlarında 27 Mart konsepti


Gardırop Savaşları nın bu gün ki konsepti gelinlik. Yarışmacılardan Nagehan buna çok sevindi  evlenirkende gelinlik giyemediğini söyleyen  Nagehan istediğim gelinligi rahat rahat bakacağım en güzeli ben olacağım dedi.

Yarışmacılar büyük bir heyecanla süreleri dolmadan kendilerine verilen bütçeyle gelinliklerini seçecekler.Bütün yarışmacılar en güzel gelinliği bulabilmek için bir çok gelinlik denedi. Ençok puan alabilmek için kıyasıya yarışan yarışmacılar sürenin de dolmasıyla kendilerine en çok yakıştığını düşündükleri gelinliği seçtiler,Asena hariç yarışmanın ilk günü  buluşma yerine geç kaldı ve 1 puan kaybetti.Jüri oylamaya Didemle başladı ve gelin çiçeğini ve saçlarını beyenmedi .

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 29 Kasım Salı Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim

İkinci yarışması Gizem, Raşit bey Gizem`in gelinliğini çeo beyendiğini saçın ve makyajının da güzel olduğunu söyledi.Üçüncü yarışmacı Nagehan, Jüri genel olarak gelinliğini beyendi.Dördüncü yarışmacı ise Yasemin oldu.Jüri üyesi Gül Gölge ve Ayşe Brav gelinlikte bazı sorunlar olduğunu ve dantalllerini beyenmediklerini söylediler ama genel olarak gelinliğin ona yakıştığını söylediler.

Dizi Haber Sitesi  Gardırop Savaşları 25 Ekim Salı Konsepti Ne? Günün Birincisi Kim

Beşinci ve son yarışmacı Asena oldu  Asena kendi düğününde kesinlikle oynamak istemediğini dansçıların onun önünde oynamasını istediğini söyledi.Jüri Asena`nın gelinliğini pek beyenmedi.

Sıra oylamaya geldiğinde ilk günde Didem 14, Gizem 15,  Nagehan 15, Yasemin 14 ,Asena 14  puan alarak günü tamamladılar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 27 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın