Gerçeğin Peşinde 21 Eylül 2017. Yenge Yeter Neler Konuştu?


Gerçeğin Peşinde 21 Eylül

 

Gerçeğin Peşinde programı Serap Ezgü sunuculuğunda TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Odasında ölü olarak bulunan Hakan Ekinci’nin ölümünü araştırmaya devam ediliyor. Gerçeğin Peşinde 21 Eylül 2017. Yenge Yeter Neler Konuştu?

Gerçeğin Peşinde-serap ezgü

Gerçeğin Peşinde 21 Eylül

Serap Ezgü sunuculuğunda TV8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında, 21 Eylül 2017 tarihinde Hakanın yengesi Yeter konuk oldu. Program içerisinde uzun zamandır adından bahsedilen ve yalan söylüyor iddialarına maruz kalan Yeter hanım, bugün iddialara ve sorulara cevap verdi.

Gerçeğin Peşinde 21 Eylül

Yeter hanım hakkında yalan söylediğine dair iddiaları reddetti ve Hakan’ı kendi evladı gibi sevdiğini söyledi. Yeter hanım, Hakanın su bardağını ağzına dayararak havayı içine çektiğini bu şekilde oyun oynadığını bunun sonucu dudaklarının morardığını söyledi. 

Yayına bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir hastane çalışanı olay günü hastanede nöbetçi olduğunu ve Hakanın acildeki ilk müdahalesinde orada olduğunu söyledi. Ayrıca hakan’ın annesinin gayet sakin olduğunu fakat babannesinin ise bayıldığını söyledi. Bu açıklamalara ise Hakanın babası ve amcası ise doğru söylemiyor diye itiraz ettiler. Dizihaber

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın