Göz6 28 Ekim Haftanın Son Eleme Oyununu Kim Kazandı


Göz6 28 Ekim Haftanın Son Eleme Oyununu Kim Kazandı

Heyecan dolu dakikalar duygu dolu anlar yaşanan geçen hafta eleme oyunu vardı.Heyacanları doruğa çıkaran domino oyunu berabere çok riskli geçmişti.

goz6-28-ekim-haftanin-son-eleme-oyununu-kim-kazandi8

Göz6 28 Ekim Haftanın Son Eleme Oyununu Erkekler mi Kazandı

Göz6 evinde haftanın finali çok çekişmeli geçmiş olsa da Eleme oyununda erkekler başarılı olamadı.Birkaç saniye ile kızlar grubu birinciliği göğüsledi.Haftanın son eleme oyununun

goz6-28-ekim-haftanin-son-eleme-oyununu-kim-kazandi6

Göz6 28 Ekim Haftanın Son Eleme Oyununu Kızlar mı Kazandı

Geçen hafta yine eleme oyunu vardı. Eleme oyununu kazanamayan takımdan bir kişi göz6 evine veda etmek zorunda kalmıştı.Domino oyununda bir erkekler bir bayanlar derken çekişmeli bir oyun oynandı.en son erkekler 9 kızlar 9 iken kaderlerini belirleyecek son oyun da oynandı.ve ramazan ve Yasemin’in yarıştığı son oyunu Yasemin kazanarak grubunu ihya etti.Skor 10-9 olarak haftanın son oyunu da bitmiş oldu. ve kızlara bu hafta kader güldü ve haftanın eleme oyununu kazanmışlardı.Bu haftanın finalinde başta erkeklerin göreceli bir üstünlüğü vardı.5-0 öne geçen erkekler gayet başarılı oyuna devam ederken kızların atağı tüm dengeleri değiştirdi ve bu hafta 5-0 dan 7-5 e kadar çıkan kızlar  bu hafta ise  10-7 ile eleme oyununu yine kızlar kazandı.

Dizi Haber Sitesi  TV8 Göz6 Yarışması Nezaman Başlayacak? Yarışmaya Başvuru Şartları Nelerdir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın