Göz6 28 Ekim Kim Elendi? 28 Ekim Cuma Finalde Neler Yaşandı?


Göz6 28 Ekim Kim Elendi? 28 Ekim Cuma Finalde Neler Yaşandı?

Göz 6 evinde yine heyecan doruktaydı.Haftanın finalinin yaşandığı ve Göz 6 evine veda edecek birinin olması herkesi daha fazla ter dökmeye sevk etti. Göz 6 programı sadece erkekler ve kızlar arasındaki çekişmeyi konu edinmiyor aynı zamanda erkeklerin kendi içinde kızların kendi içindeki mücadelelerini de konu ediniyor. Selenay ve Dilek arasındaki mücadelenin de yarışmanın finaline etki edeceği çok aşikardır. Dileğin sinir krizi geçirdiği anlar arkadaşlarına da zor anlar yaşattı.

 

goz6-28-ekim-kim-elendi-28-ekim-cuma-finalde-neler-yasandi-8

Dizi Haber Sitesi  Göz6 4 Ocak Çarşamba kızlardan kim elendi?

Göz6 28 Ekim Cuma Labirent Oyununu Kim Kazandı

Domino oyunundaki başarısıyla üstünlüklerini kanıtlayan kızlar labirent oyununda büyük çöküş yaşadılar.Kötü bir başlangıç yapan kızlar oyunu kendilerinden yana çeviremeyen kızlar oyunu 5-2 kaybetti. Haftanın kazananı 5-2 ile erkekler oldu. Tebrik ediyoruz.

Göz6 28 Ekim Kim Elendi?

Haftanın birincisi kim olacak merak konusuyken geçen hafta Birinci eleme adayı Ege oldu.ikinci eleme adayı Onur olmuştu 3 eleme adayı Zeyd oldu . Geçen haftanın eleme adayları toplamda Ege,Onur,Zeyd oldu.Gelen oylar neticesinde Göz 6 evine Onur veda etmişti bakalım bu hafta kim veda edecek diye merak edenler için haberimiz sizi aydınlatacaktır. Eleme potasında Berna DİLEK Yasemin olmuş oldu.  Gelen sms ler inde etkili olduğu eleme ile en çok oyu alanında  eleme potasından kurtulduğu final de elenen isim Dilek  oldu.goz6-28-ekim-kim-elendi-28-ekim-cuma-finalde-neler-yasandi-6

Dizi Haber Sitesi  Göz6 6 Ocak Cuma büyük final sonuçları?

 

Göz6 28 Ekim Cuma Finalde Neler Yaşandı? 

Göz 6 evine kim veda edecek kim gidecek merak konusu olmuştu.Eleme adaylarından gitmesini istemeyen adaylar d oldu.3 Eleme adayı çantasını toplayıp çıkıyor ve heyecan dolu anlar yaşanıyor.Oylama sonunda en az oy alan aday göz 6 evine veda edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın