Gülümse Yeter 18 Ekim Fragmanı? 13. Bölümde Neler Olacak? Özeti, İpuçları


Gülümse Yeter 18 Ekim Fragmanı? 13. Bölümde Neler Olacak? Özeti, İpuçları

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli nin yaptığı Show tv ekranlarının sevilen dizilerinden Seviyor Sevmiyor kodrosundaki Erdal Özyağcılar (Hasan Civan), Aslı Bekiroğlu (Yasemin Özdemir), Yılmaz Kunt (Sarp Civan), Sermet Yeşil (Ahmet Civan), Erkan Sever (Lütfü Özdemir), Seray Kaya (Gül Özdemir), Evrim Doğan (Nermin Özdemir), Uğur Kurul (Cem Tuğrul), Aslı Altaylar (Ayten Civan), Pamir Pekin (Kemal Kaleli), Barış Aytaç gibi yetenekli oyuncularla salı günleri sizlerle olmaya devam ediyor.

gulumse-yeter-18-ekimde-calan-sarki-mabel-matiz_gel-2

 

Gülümse Yeter 18 Ekim 13. Bölümde Neler Olacak

Artık sevgili olan Yasemin ve Sarp şimdilik ilişkilerini ailelerinden gizleme kararı alırlar. Aynı evde yaşarken birbirlerinden uzak durmaya ve açık vermemeye çalışan çift kendilerini komik durumların içinde bulurlar. Mirası alabilmesi için Sarp’ın evlenmesi gerektiğini duyan ev halkı Sarp’ı evlendirebilmek için birbirleriyle yarışırlar. Ayten bu uğurda karakolluk olurken, Nermin ve Lütfü ikilisi Gül’ü övme telaşına düşerler. Ayten’in durumunu kullanmak isteyen Nermin şantaj yaparak rolleri tersine çevirmeye çalışır.

Dizi Haber Sitesi  2 Mart Beni Affet 1131. Bölüm Özeti? Ajda Bulunabilecek mi?

Bir tarafta Seçil’in sınav baskısı bir tarafta Kemal’in kalmaya karar vermesi Gül’ün duygularını allak bullak eder. Seçil’in son hamlesiyle paniğe kapılan Gül, sınav stresini Kemal’in yardımlarıyla aşar. Şoförlük kariyerini trafik kazasıyla bitiren, sonunda da dayak yiyen Lütfü’yü Hasan Efendi’nin evde oturtmaya niyeti yoktur, onun için yine arabalarla ilgili bir kariyer planlaması yapmıştır bile.

Dizi Haber Sitesi  Karartma Geceleri", "Bacaksız Okulda" ve "Sarı Yazma" kitapları hangi yazara aittir ?

gulumse-yeter-18-ekimde-calan-sarki-mabel-matiz_gel

 

Hasan Efendi ve Tevfik’in iddiası hastanede biterken, yapılan bir yanlışlık sonucu Hasan efendiyi hastalık korkusu sarar. Bu korkuyla alelacele verdiği kararlardan sonrasında pişmanlık duyacaktır. Yasemin’i elde etmek için her yolu deneyen Cem, Lütfü’den aldığı tüyolarla Özdemir’lerin eski evini satın almaya karar verir. Sarp da mirası almasıyla birlikte eski eve talip olunca, Cem ile arasında büyük mücadele başlar.

Gülümse Yeter 13.Bölüm Fragmanı(Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın