Gülümse Yeter Kemal(Pamir Pekin) Gidiyor mu? Diziden Ayrılıyor mu? Hangi Dizide Oynayacak?


Gülümse Yeter Kemal(Pamir Pekin) Gidiyor mu? Diziden Ayrılıyor mu? Hangi Dizide Oynayacak?

Show Tv’nin romantik-komedi-aile dizisi her salı izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin ‘in oynadıkları Gülümse Yeter, izleyicisine hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye ile beraber aile değerlerine de gülümseterek dokunan güzel bir hikaye sunuyor.

Dizi Haber Sitesi  Babam ve Ailesi Suzan Kadir'i Öldürtecek mi? Kadir Ölecek mi? Ameliyathaneden Çıkamayacak mı?

gulumse-yeter-18-ekimde-calan-sarki-mabel-matiz_gel-2Gülümse Yeter Kemal(Pamir Pekin) Gidiyor mu?

Sosyal medyada yapılan yorumlardan Dizide Kemal karakterini canlandıran Pamir Pekin’in diziden ayrılacağına dair duyumlar alıyoruz. Özellikle son bölümde Kemal karakterinin İzmir’e gitme kararı yakışıklı oyuncunun diziden ayrıldığı şeklinde yorumlandı.Dizi Haber Sitesi  Kördüğüm Enver Bey Ölecek mi? Murat Enver Beyi Öldürecek mi?

gulumse-yeter-18-ekimde-calan-sarki-mabel-matiz_gel-3

Kemal(Pamir Pekin) Diziden Ayrılıyor mu? Hangi Dizide Oynayacak?

Ancak yakışıklı oyuncunun diziden ayrıldığı yönünde yapılan yorumların doğruluk payı en azından şimdilik bulunmuyor. Kemal karakterinin diziden çıkacağı şeklinde yorumlar hakkında şuan için bir resmi açıklama gelmedi. Yakışıklı oyuncunun sosyal medya hesabından da her hangi bir açıklama gelmedi. Şuan için konu hakkında net bir bilgi yok. Oyuncunun şimdilik diziye devam edeceğini söyleyebiliriz.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam 16 nisan 4. bölümde Çalan şarkı ve sözleri- Tual - Sen vaktinden çok sonra gelen

gulumse-yeter-18-ekimde-calan-sarki-mabel-matiz_gel-2Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülümse Yeter Kemal(Pamir Pekin) Gidiyor mu? Diziden Ayrılıyor mu? Hangi Dizide Oynayacak? (1 Yorum)

  1. Ennnnn çokkk sevdiğim filim yaa bayılıyorum şuan ve her zamanda en sevdiğim filimde olucak eminim ay bişey söylemek de istiyorum filimde adı Sarp olan abi seni çoook seviyorum ve en çok sana hayranım yaa tatlılıktan ölüceksiniz yaa