Habertürk Gerçek Fikri Ne Sunucusu Kübra Par Kimdir

0
9

Habertürk Ekranlarında Cuma akşamları ekranlara gelen Gerçek Fikri Ne Programı sunucularından Olan Kübra Par Kimdir Kariyeri Nedir? sorularının yanıtını vereceğiz.Önce yeni başlayan Gerçek fikri Ne programını ve formatını kısaca bir tanıyalım. Kübra Par ve Eren Eğilmez programlarına katılacak olan konuklara  belirledikleri soruları soracaklar.Bu arada programda alanında uzman olarak bulunan 4 juride konuklar tarafından verilen cevapları ve mesele hakkında yorumlar yaparak konuyu derinlemesine aydınlatmaya çalışıyorlar.

Habertürk Gerçek Fikri Ne Sunucusu Kübra Par Kimdir

Kübra Par ve Eren Eğilmez’in birlikte sunacakları Gerçek Fikri Ne? programı Cuma akşamları sat:22.00’de Habertürk ekranlarında olacak. Gerçek Fikri programını sunacak olan Kübra Par Kimdir? Hazırladığı ve sorduğu zor sorular ile bilinen başarılı tartışma programı sunucusu  Kübra Par 1984 yılında Erzincan ilinde dünyaya gelmiştir.

gercek-fikri-ne-sunuculari-kimdir
gercek-fikri-ne-sunuculari-kimdir

Gerçek Fikri Ne Sunucusu Eren Eğilmez Kimdir

Başarılı Sunucu Kübra Siyaset Bilimi ve Uluslar Arası İlişkiler bölümünü Marmara Üniversitesinde bitirmiştir. Gerçek adı  Kübra Parmaksızoğlu Coşkun’dur.Sunucu  Mahmut Fazıl Coşkun ile evlidir.