Hain terör saldırısı dolayısı ile 11 Aralıkta yayınlanmayan program hangileri?


Hain terör saldırısı dolayısı ile 11 Aralıkta yayınlanmayan programlar hangileri?

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırı sonucu bir çok kanal normal yayın akışını kesme kararı aldı. bir çok dizi ve eğlence programı tüm ülkede yas ilan edilmesinden dolayı iptal edildi. Peki hangi dizi ve programlar 11 aralık pazar günü yayınlanmama kararı aldı. Hain terör saldırısı dolayısı ile 11 Aralıkta yayınlanmayan programlar hangileri?

hain-teror-saldirisi-dolayisi-ile-11-aralikta-yayinlanmayan-program-hangileri


Hain terör saldırısı dolayısı ile 11 Aralık Pazar günü yayınlanmayan programlar hangileri?

Kanal D ekranlarında saat 20.00’de yayınlanması planlanan Bodrum Masalı dizisi yayınlanmayacak. Atv ekranlarında saat 20.00’de yayınlanacak olan Seviyor Sevmiyor dizisi, Show Tv’de yine saat 20.00’de yayınlanması beklenen Demet Akbağ tarafından sunuculuğu yapılan ve hazırlanan Çok Aramızda isimli şaka programı, Star Tv’nin Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizisi ve TV8’de Acun Ilıcalı tarafından sunuculuğu yapılan O Ses Türkiye isimli eğlence programı da yapılmayacak.Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan O Hayat Benim dizisi ile ilgili henüz bir haber gelmedi. Dizinin yayınlanacağı bilgisi de henüz kesinleşmedi.

hain-teror-saldirisi-dolayisi-ile-11-aralikta-yayinlanmayan-program-hangileri-2

Bu vesile ile hain terör saldırında şehit olan 38 vatandaşımıza Allah’tan rahmet ve kederli ailelerine ve yüce milletimize başsağlığı diliyoruz. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunların bir önce son bulmasını Cenabı Allah’tan dileriz.

 Dizi Haber Sitesi  Beni Affet 14 Haziran 999 Bölümde Neler Olacak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın