Hangimiz Sevmedik 2.Bölüm 13 Ağustosta Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

0

Hangimiz Sevmedik 2.bölümde Neler Olacak?

TRT1 in severek izlenen Hangimiz Sevmedik adlı dizi bir süredir yayımlanamadı.ama yeni bölümüyle ekranlar karşına gelecek HANGİMİZ SEVMEDİK de  13 ağustos cuma günü  izleyiciyle buluşacak.

2016-11-12_003554

Hangimiz Sevmedik 2.bölümde Neler olacak

Adile ve Münir çocukluklarından beri birbirlerine aşık, aynı mahallede büyümüş iki gençti. 36 yıl önce kaçmaya karar verdikleri gün, yaşadıkları sürpriz bir olay, ikilinin o gün yollarının ayrılmasına, bir daha da adlarını dahi anmamak üzere birbirlerine nefret duymalarına sebep oldu. Aradan geçen yıllar içinde ikisi de farklı insanlarla yuva kurup, çoluk çocuğa karıştı. Yıllar geçti, ikisi de eşlerini kaybettiler, çocukları büyüdü, Münir’in kızı Itır avukat, Adile’nin oğlu Tarık diş hekimi çıktı ama karşılıklı evlerde oturan Adile ve Münir’in inatları kırılmadı. Komşuları, dostları onları barıştırmak için ellerinden gelenden fazlasını yaptılar. Ama nafile…

 

13 Ağustos ta Hangimiz Sevmedik 2.bölümde Neler Olacak

Tarık ve Itır’ın okullarını bitirip mahallelerine döndükleri günü fırsat bilen mahalleli, bir eğlence tertip edip, hem çocukların başarısını kutlamak hem de iki inatçı keçi arasındaki buzları eritmek için kolları sıvarlar. Mahalleli o gecenin hem Adile ve Münir’in yıllar süren düşmanlığını bitireceğine hem de mahallesine dönen iki gence güzel bir jest olacağına emindir. Fakat bilmedikleri küçük bir detay vardır. Tarık ve Itır gelirken yalnızca diplomalarını değil, büyük bir de sır getiriyorlardır beraberlerinde… Hem Tarık ve Itır’ın sırrı, hem Adile ve Münir’in inadı, hem de mahallenin baş belası Münir’in kardeşi Şener’in çevirdiği dolaplar, işleri iyiden iyiye arapsaçına döndürür.

Hangimiz Sevmedik 2.bölüm fragman izle

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here