Hangimiz Sevmedik 7.Bölüm 26 Eylül Neler Olacak? Özeti, Fragmanı


Hangimiz Sevmedik 7.Bölüm 26 Eylül Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

Hangimiz Sevmedik TRT ekranlarının sevilen dizisi seyircileri her geçen bölümde heyecanlandırmaya devam ediyor.Pazartesi günlerinde saat 20.00 da seyirciyle buluşan Hangimiz Sevmedik reytinglerde yerini alıyor.6.bölümü geride bırakan dizi 7. bölümüylede seyirciye güzel dakikalar yaşatacak.

hangimiz-sevmedik-12-agustos-yeni-bolum-neden-yok

Hangimiz Sevmedik 7.Bölüm Özet

Adile ve Münir çocuklarına yakalanınca geçmişte yaşananları itiraf etmek zorunda kalırlar. Fakat işlerine geleni anlatıp asıl anlatılması gerekenleri saklı tutarlar. ikili geçmişte kısa süre görüşmüş ve anlaşamamışlardır. Bu şekilde çocukların elinden kurtulamayacaklarını anladıklarındaysa Münir son kozunu oynar ve Adile’yle aralarında hiçbir şey yaşanmadığını ve yaşanamayacağını söyleyip Mürüvvet’e aşık olduğunu yalanını ortaya atar. Yakında da istemeye gidecektir. Bu itiraf çocukları yatıştırsa da Adile’nin gönlüne bir kez daha ateş düşmesine sebep olur. gönlüne ateş düşen tek kişi Adile de değildir üstelik. Konuşmaları duyan Bakkal Ahmet de annesiyle ilgili bu itiraftan rahatsız olacaktır.
 hangimiz-sevmedik-12-agustos-yeni-bolum-neden-yok

Ne yaparsa yapsın Ayşen’in, Şener’den vazgeçmeyeceğine kesin kanaat getiren İlyas mahalleyi terketmeye karar vermiştir. Onu vazgeçirmek için seferber olan çarşı esnafı başarılı olamazken, küçücük bir umut İlyas’ı vazgeçirir ve Ayşen’i istemeye karar verir. Adile’nin de İlyas’ı uygun bir zamanda isteme için davet etmesi, Şener’in eteklerini tutuşturur. İflah olmaz aşıklar, Ayşen ve Şener kaçmaya karar verirler. Fakat kaçarken yine ailelerinin başına iş açacaklardır.

Dizi Haber Sitesi  Familya 20 Eylül 1.Bölümde Neler Olacak? Özet fragman ve İpuçları

Hangimiz Sevmedik 7.Bölüm Fragman İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın