Hanife Serkan Neden Tartıştı? Neden Bitti? Neden Olmadı?


Zuhal Topalla Hanife Serkan Son Durum Ne? 

18 Kasım Cuma akşamı Zuhal Topalla yeni bir damat adayını Hanife’ye talip olmasıyla tanıdı. Serkan sempatik ve cool tavırlarıyla hem izleyicilerin hem de Hanife’nin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Çok güzel bir kaç gün geçiren Serkan ile Hanife ilişkisi gözlere geldi. zuhal-topalla-serkanin-sartlari-neler

Zuhal Topal’la Hanife’nin talibi Serkan Kimdir? Tıklayınız

zuhal-topal-serkan

Zuhal Topalla Hanife Serkan Neden Tartıştı,

Hanife Zuhal Topal’da en çok ilgi gören gelin adaylarından birisi. Hatta Popstar Bayhan bile O’na talip olmuş ve uzun bir süre görüşmüşlerdi. Ancak Bayhan ile  ilişkisine nazar değdi ve ayrıldı. Hemen ardından başlayan Serkan ile Hanife görüşmesi de çok uzun sürmeyecek gibi. Serkan ile anlaşamazlıklar yaşayan Hanife tartışmalara başladı bile.

Dizi Haber Sitesi  Birkan'ı Dilinden Düşürmediği Annesi de Lütfiye hakkında Olay Yaratacak Neler Söyledi

zuhal-topalla-serkan-kim

Zuhal Topalla Hanife Serkan Neden Bitti,Neden Olmadı? 

Serkan yakışıklı ve sıcak kanlılığı ile tüm kızların ilgisini çekerken Hanife’nin telfonunda eski ilişkisi Bayhan ile birlikte olduğu fotoğrafı hala saklıyor olması Serkan’ı oldukça rahatsız etmiş ve ilk gün kıskançlık kriterini söylediğini ifade eden Serkan ona rağmen Hanife’nin Bayhan’ın resmini silmemiş olmaması Serkan’ı Hanife’den soğutmuş Hanife de her ne kadar unuttum farkında değilim de ve Serkan-Hanife ilişkisi de burada bitmiş oldu.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topal'la Demir'in eski aşkı Ebru kim?

zuhal-topal-serkan-hanife-son-durum-ne

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın