Hayat Bazen Tatlıdır Sevda Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi ve Oynadığı Diziler?


Hayat Bazen Tatlıdır Sevda Kim? Gerçek Adı Boyu Kilosu,

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Star Tv ekranlarında 16 Ekim Pazar akşamı oldukça iyi bir başlangıç yaptı. Başrollerinde Birce Akalay ve Ufuk Özkan’ın rol aldığı dizide rol alan oyuncular da merak konusu olurken Sevda karakteri de herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Dizide Kara Sevda karakterine can veren oyuncumuzun gerçek ismi de Sevda. Dizide kendi ismini kullanan Sevda Erginci 1993 İstanbul doğumlu olup 165 cm boyunda olup 55 kg’dır.

 

Hayat Bazen Tatlıdır Kara Sevda (Sevda Erginci) Sevgilisi

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin sevilen karakteri Kara Sevda yani gerçek ismi ile Sevda Erginci yeni sevgilisi ne yazık ki yoktur. Güzel oyuncumuzun kalbinin boş olması eminiz ki onun genç erkeklerden oluşan hayran kitlesini bir hayli mutlu etmiştir. Ancak sizler de takdir edersiniz ki bu kadar alımlı bir kızın peşinde bir sürü talibi olsa gerek.

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor Yaparım Bilirsin Şarkısı ve Sözleri 29 Haziran

Bu nedenle de yakın zaman içerisinde Sevda Erginci ve sevgilisi konusunda yepyeni ve güncel bilgiler meydana gelecektir.Güzel oyuncumuzun geçmiş dönemler de yer aldığı bir diziden dolayı Sevda Erginci ve Serkan Şenalp sevgili mi konusu gündeme gelmiştir. Çiftimiz sadece arkadaştır. Aralarında bir aşk söz konusu değildir. Güzel oyuncumuza aşk hayatında mutluluklar dileriz.

Dizi Haber Sitesi  Hangi Türk Filmi Bir Kitaptan Uyarlanmamıştır

 

Hayat Bazen Tatlıdır Sevda (Sevda Erginci) Oynadığı Diziler

Star Tv’nin sevilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin güzel oyuncusu Sevda Erginci daha önce 2012 yılında Koyu Kırmızı ve Veda dizilerinde 2013’de karagül, 2015 Uzaklarda Arama gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Hayat Bazen Tatlıdır Sevda (Sevda Erginci) resimleri

 

Hayat Bazen Tatlıdır Tüm Oyuncuları ve Karakterleri İçin Tıklayınız

Hayat Bazen Tatlıdır Sevda (Sevda Erginci) Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın