Hayat Bazen Tatlıdır Sevda (Sevda Erginci) Ölecek mi? Başka Bir Dizide Mi Oynayacak?


Star Tv ekranlarında yayınlanan okul dizisi Hayat Bazen Tatlıdır da şok gelişmeler yaşanıyor. 18. Bölüm fragmanında Sevda Koray’a aşkını itiraf etmek üzereyken yoldan geçen bir araç Sevda’ya çarpar ve Sevda kanlar içinde yerde kalır. Koray Sevda’ya olan ilgisini kabullenmiştir artık. Sürekli onu düşünmekte ve sürekli onun resimlerine bakmaktadır. Sevda da ona karşı boş değildir.

Dizi Haber Sitesi  Gülümse Yeter Melis Kim? Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler

Hayat Bazen Tatlıdır da sevda karakterini canlandıran oyuncu Sevda Ergin’cinin kanlar içinde yerde kalması sonucu öleceği ve diziden ayrılıp başka bir dizi de oynayacağı dedikodularını da beraberinde getirdi. Peki Sevda Erginci Dizide ölüp başka bir dizi de oynayacak mı?Dizi Haber Sitesi  İçimdeki Fırtına Perihan Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? Sevgilisi!Hayat Bazen Tatlıdır Sevda (Sevda Erginci) Fotoğraflar?

Hayat Bazen Tatlıdır Sevda (Sevda Erginci) Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

Hayat Bazen Tatlıdır da Sevda karakterini canlandıran oyuncu Sevda Erginci’nin dizi de hayatını kaybedip kaybetmeyeceği ve başka bir dizi de oynayıp oynamayacağı yönünde dizi yönetmeni ve senaristinden her hangi bir açıklama yapılamadı.

Dizi Haber Sitesi  Kiralıl Aşk 27 Mayıs 48.Bölümde Neler Olacak? Özeti,Fragmanı

Bizim bu konudaki düşüncemizde Sevda’nın ölmeyeceği yönünde. Dizi de baş rollerde oynayan bir oyuncunun ölmesi dizi yönetmenini ve kanal yetkililerini zor durumda bırakacaktır. Sevilen bir dizi karakterinin ölmesi hiç kimsenin işine gelmez. Ancak ailevi  kişisel nedenler istisna.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın