Hayat Şarkısı 1 Kasım Fragmanı? 28. Bölümde Neler Olacak?Özet Fragman ve İpuçları


Hayat Şarkısı 1 Kasım Fragmanı? 28. Bölümde Neler Olacak?Özet Fragman ve İpuçları

Cem Karcı yönetmenliğinde Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı her bölümüyle seyirciyi ekranlara kilitlemeyi başarıyor.Kadrosundaki Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram Cevher), Seray Gözler (Süheyla), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek) gibi yetenekli oyuncularla kanal d ekranlarında en çok izlenen diziler arasına girmeyi başardı.hayat-sarkisi-1-agustos-fragmani-28-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari9

Dizi Haber Sitesi  poşet çayın patenti kaç yılında alınmıştır

Hayat Şarkısı  28. Bölümde Neler Olacak?Özet

Uzun zamandır hasret kaldığı Mehmet’e kavuşan Filiz’in anneliğin sandığı kadar kolay olmadığını anlaması uzun sürmeyecektir. Ailenin erkeklerinden umudunu kesen Hülya sorunu kendi yöntemleriyle çözmeye karar verir ve harekete geçer. Mahir ise Hülya’nın bir çılgınlık yapmasını engellemek için zamanla yarışmaktadır.

Hüseyin ile Zeynep kızları Ceren’in daha fazla zarar görmemesi için karşılıklı tavizler vererek ilişkilerine yeni bir rota çizmeye karar verirler. Cem’in yeni para kaynağı olarak seçtiği Filiz’e yakınlaşma çabaları meyvelerini vermeye başlarken Nurgül de Hüseyin’e olan ilgisini artık saklamamaktadır. Ardı ardına gelen olaylar Hülya’nın sağlığını olumsuz yönde etkilemeye başlarken hiç beklemediği biri kendisine yardım eli uzatacaktır.

 

Dizi Haber Sitesi  Uluslarası Basketbol Federasyonu Kurallarına Göre Potanın Çemberi Ne Renk Olmalıdır.

Hayat Şarkısı 28.Bölüm Fragmanı? Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın