Hayat Şarkısı 22 Kasım Neler Olacak? 31.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Hayat Şarkısı 22 Kasım Neler Olacak? 31.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Yapım firması Most Production olan, Cem Karcı yönetmenliğinde yayınlanan Hayat Şarkısı dizisi yine seyirciyi ekranlara kilitlemeyi başardı.Hayat Şarkısı kodrosundaki Burcu Biricik , Birkan Sokullu , Ahmet Mümtaz Taylan , Seray Gözler , Tayanç Ayaydın , Ecem Özkaya, Pelin Öztekin , Gamze Demirbilek, Deniz Hamzaoğlu gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Kanal D nin en sevilen dizilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.22 Kasımda da yine heyecan dorukta.Tüm ayrıntılar sizler için haberimizde.

Dizi Haber Sitesi  Var Mısınız Yok Musunuz 17 Eylül Yarışmacıları Ne Kadar Kazandı? Ceren Ve Anıl Kaç Lira Kazandı?

hayat-sarkisi-22-kasim-neler-olacak-31-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari6

Hayat Şarkısı 22 Kasım Neler Olacak Özet

Melek, Zeynep’in şantajlarına boyun eğer ve Bahar’la daha önceden Kaya’ya bıraktığı mektubunu Hülya’ya götürüp vermelerini söyleyen bir not bırakarak ortadan kaybolur.

hayat-sarkisi-22-kasim-neler-olacak-31-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari3

Kaya’nın sakladığı mektubu ele geçirerek iki kardeş arasındaki büyük sırrı öğrenen Mahir yaklaşmakta olan büyük krizi sezer ve şimdilik Melek’in yapmalarını istediği şeyi ertelemenin daha doğru olacağına karar verir. Ancak Mahir’in bu kararlarından hiç hoşnut kalmayan Nilay kendi başına harekete geçmeye karar verir.
İşini şansa bırakmamaya karar veren Zeynep, Cem kozunu oynamaya hazırlanırken Hülya da Bayram’ın çekmecesinde bulduğu çok önemli bir belgenin şaşkınlığını yaşamaktadır.
hayat-sarkisi-22-kasim-neler-olacak-31-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari

Hayat Şarkısı 22 Kasım Fragman, Hayat Şarkısı 31.Bölüm Fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın