Hayat Şarkısı Hazer Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi


Hayat Şarkısı Hazer Kim? Gerçek Adı Ne?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oluyor. Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Olgun Toker, Pelin Öztekin, Deniz Hamzaoğlu, Almila Bağrıaçık ve Aydan Taş gibi oyuncuların rol aldığı diziye dahil olan Hazer karakterine can veren oyuncumuzun gerçek ismi Pamir Pekin’dir. Pamir Pekin 1979 İstanbul doğumlu olup uzun yıllar dizi sektöründe yer aldı.175cm boyunda ve 76 kg olan yakışıklı oyuncumuz diziye oldukça renk katacak gibi görünüyor.Dizi Haber Sitesi  Babam ve Ailesi Mert Ölecek mi? Ameliyat Başarısız mı Geçecek?

Hayat Şarkısı Hazer’in (Pamir Pekin) Oynadığı Diziler 

Pamir Pekin geçtiğimiz günler de final Yapan Show Tv’nin sevilen dizisin Gülümse Yeter de doktor Kemal karakterine can verdi. Ayrıca oyuncumuz  İlişki Durumu Karışık dizisinde Murat karakterine can vermiş ve oldukça beğenilmiştir.Oyuncumuz daha önce de Komiser Nevzat dizisinde ,Parmaklıklar Ardında, Lale Devri, Muhteeşem Yüzyıl, Gönül İşleri gibi dizilerde de rol almıştır.

Dizi Haber Sitesi  Hayat Bazen Tatlıdır Sevda ve Koray Bulanacak mı?


Hayat Şarkısı Hazer’in (Pamir Pekin) Fotoğrafları

Hayat Şarkısı Hazer’in (Pamir Pekin) Sevgilisi

Dizinin oyuncuları yakışıklı olunca sevgilileri bile merak ediliyor. Ancak Pamir Pekin çapkın bir oyuncu olduğu için biden fazla ilişkisi olmuş ve bazılarını söyleyerek son ilişkisinden bahsedelim. İlk olarak ismini Sarenay Sarıkaya ile duyuran yakışıklı oyuncumuz daha sonra Sinem Kobal, Kübra Küçük, Hülya Avşar gibi ünlü oyuncularla birlikteli yaşamıştır.

Dizi Haber Sitesi  Aşk ve Gurur Elif Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Hayat Şarkısı Hazer’in (Pamir Pekin) VidiosuSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın