Hayat Sevince Güzel 15 ağustos 9. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Hayat Sevince Güzel 15 ağustos 9. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçlarıHayat Sevince Güzel 15 ağustos 9. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (8)

Fox tv nin sevilen komedi aile dizisi Hayat Sevince Güzel pazartesi akşamları izleyicileri ekranlara kitlemeye devam ediyor. Heyecanlı ve bir o kadar da komik bölümleri ile izleyicileri mest ediyor. Geride kalan 8 bölümü ile reytinglerde göreceli bir yükseliş gösteren dizi hayran kitlesini giderek arttırmaktadır. Dizinin yeni bölümlerine ait ipuçlarını sitemizden takip edebilirsiniz…Hayat Sevince Güzel 15 ağustos 9. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (9)

Savaş’a karşı kalbi farklı çarpmaya başlayan Zarife, bu duyguların şaşkınlığı içindedir. Yaşadığı duyguları kendi tanıdığı Zarife’ye yakıştıramaz. Kendi içinde kendisiyle mücadele yaşamaya başlar.Hayat Sevince Güzel 15 ağustos 9. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları

Osman’ın İlknur’la evleneceğini öğrenen Emine, Osman’ı kovar. Emine’nin üzüntüsüne katlanamayan Zarife, Savaş’ın yardımıyla Osman’dan gerçeği öğrenmek üzere harekete geçer.Hayat Sevince Güzel 15 ağustos 9. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (10)

Barış’ın köyden bir kıza aşık olduğunu öğrenen Zeynep çılgına döner. Zeynep bu kızın kim olduğunu öğrenebilecek mi?Hayat Sevince Güzel 15 ağustos 9. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (4)

Zarife’ye sürpriz bir doğumgünü kutlaması hazırlamak isteyen Savaş, Emine’den yardım ister.  Bütün aile elbirliğiyle Zarife’den gizli kutlama hazırlıklarına girişir. Barış’ın doğumgünü hediyesi Zarife’yi çok etkileyecektir. Savaş bu duruma çok bozulur.Hayat Sevince Güzel 15 ağustos 9. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (3)

Zarife’nin içindeki mücadeleyi aşk kazanabilecek mi? Zarife aşkını Savaş’a itiraf edebilecek mi?

Hayat Sevince Güzel 15 ağustos 9. Bölüm Fragmanı İzle

Dizi Haber Sitesi  Şafak Sezer ve Mehmet Ali Erbil Yeni Dizisinin adı? ne hangi kanalda?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın