Hayat Sevince Güzel 22 ağustos 10. Bölümde Neler Olacak?


Hayat Sevince Güzel 22 ağustos 10. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

Savaş ve Zarife’nin aşkı bütün engelleri rağmen devam etmektedir. Rüstem ağa zehirli atık yüzünden tarlasındaki ürünü kaybedince, bunun sorumlusu olarak Salih’i gösterir. Salih nezaretteyken Zarife ve Savaş onun masumiyetini kanıtlamak için ellerinden geleni yaparlar. Bir yandan Salih’i aklamaya çalışırken çıktıkları bu yolculukta birbirlerini de deli gibi kıskanırlar. Eee ne demişler seven insan kıskanır.

Dizi Haber Sitesi  Cingöz Recai Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlayacak?

hayat-sevince-guzel-22-agustos-10-bolumde-neler-olacak

Zeynep Aşkına Karşılık Bulabilecek mi?

Bu duyguyu hisseden sadece yeni âşıklar değil elbet. Barış da aşkını kalbine gömmeye çalışsa da hala Zarife’yi deliler gibi kıskanmaktadır. Zeynep de onu kıskanır umutsuzca. Bakalım Zeynep bu defa aşkına karşılık bulabilecek mi? Osman ve Samet arasında Emine için girdikleri büyük rekabet hala sürmektedir. Bakalım sonunda güzel Emine’nin kalbini hangisi kazanmayı başaracak.

Geleneksel Şıpıldak şenliği bölümün en eğlenceli ve renkli bölümü. Köy içinde bir sürü rekabete ve komik yarışmaya sahne olacak Şıpıldak şenliğinde aynı zaman önemli bir de güzellik yarışması var. Savaş’a inat, Zarife’nin de katıldığı bu çok önemli güzellik yarışmasını acaba kasabanın hangi kızı kazanacak?

Dizi Haber Sitesi  Zor Sevda 9 Mayıs Özeti

Hayat Sevince Güzel 22 ağustos 10. Bölüm Fragman(güncellenecektir)Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayat Sevince Güzel 22 ağustos 10. Bölümde Neler Olacak? (2 Yorum)