Hayatımın Aşkı 12 Haziran 5. Bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçları


Hayatımın Aşkı 12 Haziran 5. Bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçlarıHayatımın Aşkı 12 Haziran 5. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları

Demir’e Yeliz’in Gerçek Yüzünü Göstermek İçin Demir’in Annesi ile İşbirliği Yapıyor.Hayatımın Aşkı 12 Haziran 5. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (11)

Gökçe, Demir’in Yeliz’le olan yakınlaşmasından dolayı oldukça mutsuz,  Kaan ve Sema’da teselli aramaktadır. Demir’e yakınlaşmak için yaptığı onca şeyden sonra hayal kırıklığına uğramıştır.Hayatımın Aşkı 12 Haziran 5. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (2)

Bartu ailenin baş belası olmaya devam etmektedir. Şimdiki hedefi ise Sema’dır. Hikmet ise daha genç görünüp Rezzan’ı etkilemek için olmadık işlere girmektedir.Hayatımın Aşkı 12 Haziran 5. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (13)

Yonca hayatının aşkının eski sevgililerinden Altan olduğuna iyice inanmış, Rezzan’ın da görmesi için eve çağırmıştır. Altan’ın ise bambaşka bir planı vardır… Bu sırada ajans için çok büyük bir iş fırsatı ortaya çıkmıştır. Demir bu iş için Gökçe ve Eylem’i görevlendirir.Hayatımın Aşkı 12 Haziran 5. Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (9)

Gökçe için bu fırsat çok önemlidir. Bu fırsatı kullanarak Demir’in gözüne girmek istemektedir. Tüm bunlar olurken Gökçe Yeliz’in gerçek planını öğrenir. Gökçe, Demir’in annesi Nesrin ile bir plan hazırlar. Demir’e Yeliz’in asıl amacının ne olduğunu kanıtlayacaklardır.

Hayatımın Aşkı 12 Haziran 5. Bölüm Fragmanı(Güncellenecektir)

 

Dizi Haber Sitesi  Babam ve Ailesi Dizisi Oyuncuları Ve Karakterleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın