İçerde 35. Bölüm Fragmanı Yeni Müdür Kimdir? Gerçek Adı Ne?


İçerde 34. Bölümde Olanlar

Show Tv nin sevilen dizisi İçerde dizisinde geçen hafta heyecan dolu anlar yaşandı. Sarp ve Mert’in arasında yaşananlar duygulandırırken, Celal baba tarafının kazanışları, Mert’in çırpınışları ve en son müdürün ölümünün Sarp’ın üzerine kalması solukları kesti. Her ne kadar Celal baba kendini izlettiren ve tüm kötülüklerine rağmen biraz sempati de uyandıran bir karakter olsa da son 34. bölümde şahsen beni fazlasıyla kendisinden uzaklaştırdı. Müdürü öldürmesi ve Mert’in Sarp’ı öldürmesini istemesi artık Celal babaya sempati değil antipati duyulmasını sağladı.

Dizi Haber Sitesi  İçerde Yeşim Kimdir? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı ve Oynadığı DizilerBir yandan son derece duygusal sahneleriyle içimizi titretirken öte yandan bizi şoklara sokan sahneleriyle de sinirlerimizi hoplattı. Eminim ki Celal baba karakteri unutulmayacak karakterler arasında yerini aldı. Bana başlarda ‘aslında çok da kötü biri değil’ dedirtirken şuan ‘Allah korusun böylesi bize denk gelmesin’ dedirtiyor. Öl artık Celal baba 🙂

Dizi Haber Sitesi  Celal Baba diziden ayrıldı mı? Neden ayrıldı?


35. Bölüm Tüyoları

Tabi ki Sarp’a inanmıyorlar ve Sarp tutuklanıyor. Bu sırada yeni müdürümüz olaya dahil oluyor ve Sarp’a gizli polis numarasını soruyor. Sarp numarasını söylese de kayıtlarda öyle bir numara çıkmıyor. Diğer bir tarafta Celal baba kızının mezarını ziyaret ettiğinde Coşkun silahıyla çıkageliyor ve tak tak. Celal ölecek mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

İçerde Yeni Müdür Kimdir?

35. fragmanda görünen yeni müdürü oynayacak olan oyuncumuz Levent Can, Celal tarafından öldürülen Yusuf Müdür’ün yerine gelen ismi canlandıracak. Peki Levent Can Kimdir?

Dizi Haber Sitesi  İçerde Dizisi Sarp Yılmaz Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu? Ayrılacak mı?

İçerde’nin yeni müdürü olarak izleyeceğimiz Levent Can, 1971 yılında İstanbul’da doğdu. Aile Bağları dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. En son Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Fehmi Kuzuzade karakterini canlandırmıştı. Son, Hicran Yarası, Ezel, Emret Komutanım, Kavak Yelleri, Rüzgarlı Bahçe, Kısmet Değilmiş, İçimdeki Fırtına dizilerinde rol aldı.

İçerde 35. Bölüm FragmanıSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İçerde 35. Bölüm Fragmanı Yeni Müdür Kimdir? Gerçek Adı Ne? (4 Yorum)