İçer de 36. Bölüm Tüyoları


35. Bölümde Sarp ve Mert kardeş olduklarını öğrendiler ve dizi sevenlerin 35.bölümdür beklediği olay 22 Mayıs 2017 akşamı gerçekleşti.

Peki İçerde Dizisi 36. Bölümde Neler Olacak İçerde 36.Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tüm bu soruların yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.35. bölümde Çoikunun tüm oyunu Merte önceden söylediğini gördük ve peşinden Celal in geleceği o zaman anlarsın diyerek çbir plan kurduklarına şahit olduk.Celal Coşkunu  öldü bilecek ti bu arada da MErt abisini öğrenecekti.Oyunun bu amaçla oynandığını ve başarılı olduğunu görüyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Zuhal Topal'la 19 Aralık Pascal Nouma nın Talibi Kim

Tek başına Sarp bile Kebapçı Celal i korkutmaya yeterken Umut ve Sarp Celal i bitirecekler.Celal MErt in öğrenmediğini bilmediği için Mert içerdeki adam ve Sarp ile birlikte hareket edecektir.Tahminlere göre MErt Yusuf müdürün oğluna gerçeği anlatır ve Sarp ın yapmadığını söyler.O da her şeyi anlatıp kaydı sildiğini söyleyebilir.Sarp polis olarak ekibin başına geçebilir ve içerdeki adamı olarak ta Mert i seçebilir.Bu arada Celal ise Coşkun u öldü sandığı için rahat davranabilir.Kudret bu arada kendisini gösterecektir.Kudret ise Celalden en kıymetlisini almayı kafaya koymuştur.

Dizi Haber Sitesi  Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Dans Sahnesi? Dans Müziği?

 

Celal in en kıymetlisi nedir?

Tahminlere göre Celal’in en kıymetlisi mahallesidir? Ancak burada Kudret in bunu başarabileceğini tahmin etmiyoruz çünkü Celal in sonunun Sarp kardeşinin elinden olmasını düşünüyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İçer de 36. Bölüm Tüyoları (2 Yorum)