İçerde 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. İcerde Bölüm Özeti? Eylem Ölecek mi?

0

 

İçerde Dizisi 37. Bölüm

Ay Yapımın imzasıyla Show TV ekranlarında yayınlanan ve bu dönemin fenomen dizilerinden İÇERDE Dizisinin 5 Haziran Pazartesi yayınlanacak olan 37. Bölüm fragmanı yayınlandı.

İçerde 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. İcerde Bölüm Özeti? Eylem Ölecek mi?

Içerde dizisinin en son izlediğimiz bölümünde sarp ve Mert Coşkun’un ağzından kardeş olduklarını öğrenmişlerdi.

Kardeş olduklarını şaşırdıklarını kadar sevinen Yılmaz Kardeşler. Diziyi ekranları başında seyreden bütün izleyicilerin  duygulanmasına sebep olmuşlardı.

Sarp ve Mert kardeş olduklarını öğrendikten sonra bütün bunları Celal’in yaptığını öğrenmiş ve Kebapçı Celal’in sonunu getirmek için plan yapmışlardı.

Kebapçı Celal hiçbir şeyden habersiz düşmanı kudreti öldürmek için plan yapmaktaydı.

Kudret ise Celil’i bitirmek için Mert’i kaçırarak Celal Dumanı kendisine teslim olması için kardeşinin mezarı başına çağırmıştı.

İçerde 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. İcerde Bölüm Özeti? Eylem Ölecek mi?

Adamlarıyla beraber mezarlığa giden Celal baba Alyanak telefonla arayarak para ve itibar teklif ederek Alyanak ve adamlarını kendi tarafına çekmişti.

Tek başına kalan Kudret buna rağmen Mert’i elinde tutarak çatışmaya devam etti Sarp kudretin arkasından yanaşarak kudrete Mert’i bırakması gerektiğini Çünkü kardeş olduklarını jöleli de ikisinin bitireceğini söylemesi üzerine Kudret sevinerek mermilerin üzerine kendini attı ve vurularak diziye veda etmiş oldu.

Içerde dizisinin 37 bölümünde neler yaşanacak? 5 Haziran 2017 Pazartesi Show TV ekranlarında yayınlanacak olan içerde dizisinde sarp ve Mert Anneleri fisunun yanına gidecek Mert annesine küstüm da seneler önce kaybettiği oğlu Umut’a kavuşmuş olacak.

Yeşim oğlu Mustafa’yı da alarak gelinin yanından Kaçmak için girişimde bulunsa da yakalanacak. Buna çok kızan Celal baba oğlu Mustafa’yı ev alıp karısı Yeşim’i hapsedecek.

Yeşim ve Mustafa’nın Celal baba tarafından ayrılacak olması Mert’in duygularına dokunacak ve Celal baba ile bu yüzden bir tartışma yaşayacak.

İçerde 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. İcerde Bölüm Özeti? Eylem Ölecek mi?

Organize şubenin konserleri ve müdürü Sarp’ın suçsuz olduğu hakkında biraz daha bilgiye sahip olacak ve Sarp’ın polis olduğunu düşünmeye başlayacaklar.

Eylemin internet gazetesinde yapmış olduğu haber bu bölümde ses getirecek ve olan biten içyüzünü eylemi kaleminden öğrenen herkes olayın üstüne düşecek. Celal Duman Bu haberin yapılmasına Elbette ki çok kızacak. Celal Eylem’i öldürmesi için Davut’u yollayacak.

Davut Eylem ile Füsunun kaldığı eve girecek ve silahını eyleme doğrultacak. Kişisel düşüncemiz Davut Eylem’i vuramadan Sarp yetişecek ve Eylem’i kurtaracak. Hatta bu bölümde Davut’un öleceğini düşünmekteyiz. Bakalım 5 Haziran Akşamı neler yaşanacak?

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here