İçerde 39. Bölüm Sezon Finali. Umut Ölecek Mi?


Show TV’nin reyting rekortmeni fenomen dizisi İçerde son bölümü ile ekranlara geliyor.

 

Amerikan yapımı köstebek filminden uyarlanan ve Ay yapım’ın yapımcılığını üstlendiği İçerde dizisi 38 bölüm boyunca bütün izleyenleri ekranları başına kitlemeyi başardı.

Başladığından bu yana her bölümü genis yankı uyandıran dizinin son bölümünde Sarp ve Umut, Celal Duman’ın tuzağına düşmüştür. Mustafa kavuşma umuduyla Sarp’ı Celal’in tuzağına düşüren Yeşim beklediği gibi oğluna kavuşamamıştı.

Celal Duman’ın Bir otoparkta bağlı tuttuğu Sarp ve Mert Celal Baba ile dalga geçmişlerdi. Deliye dönen Celal baba çaresiz kalmıştı. Mustafa’yı koz olarak elinde tutan Yılmaz kardeşler mustafayi Çoşkun’a emanet etmişlerdi.

Dizinin sonunda Sarp ve Mert kardeşlerin aslında Celal babanin tuzağına düşürdüklerini; onu kendi tuzaklarina çektiklerini öğrenmiş olduk.

Celal Dumanin sinirlerini zorlayan ve her cinayetini itiraf eden Celal Duman ve adamlarını Organize Suçlarla mücadele şube müdürlüğü ekipleri gözaltına almışlardı.

Dizinin son bölümünde Organize Suçlarla mücadele şube müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan Celal Duman nakil edilirken Davut Celal’i kaçırıyor. Organizenin polisleri vurularak yaralanıyor.

Kaçan Celal Sarp ve Mert’in pesine düşüyor. Eylem ve Mert i lunaparkta sıkıştıran Celal Mert’i öldürecek mi? Dizinin final bölümü mutlu son ile bitmeyecek mi?

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın