İçerde 5 Aralık Neler Olacak- 12.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


İçerde 5 Aralık Neler Olacak- 12.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Show Tv  ekranlarının sevilen dizisi İçerde Uluç Bayraktar yönetmenliğinde kadrosundaki Çağatay Ulusoy (Sarp Yılmaz), Aras Bulut iynemli (Mert Karadağ / Umut Yılmaz), Çetin Tekindor (Celal Duman), Mustafa Uğurlu (Yusuf Kaya), Bensu Soral (Melek Yıldız), Damla Colbay (Eylem), Nihal Koldaş (Füsun Yılmaz), Fatih Sevdi (Metin Yılmaz) gibi yetenekli oyuncularla karşınızda olmaya devam ediyor.

Dizi Haber Sitesi  İçerde Eylem Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

icerde-5-aralik-neler-olacak-12-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari7İçerde 5 Aralık Neler Olacak özet

Alyanak, Celal’in adamlarına görünmeden kaçmayı başarır. Şimdi hayatta kalabilmek için plan yapmak zorundadır. Yusuf ve ekibi Köstenceli’nin öldürüldüğünü öğrenirler fakat Celal aleyhine herhangi bir ipucu bulamamışlardır. Artık hem Yusuf ve ekibi, görgü tanığı olarak hem de Celal’in adamları hain olarak Alyanak’ın peşindedir.

Dizi Haber Sitesi  İçerde Davut Ölecek Mi? Kurtulacak Mı?


icerde-5-aralik-neler-olacak-12-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari3

 

Yüzüklü adam Coşkun tekrar ortaya çıkar. Eylem üzerinden Celal’e tuzak hazırlığı içindedir. Eylem durumu Mert’e anlatır. Mert bir yandan Füsun için Umut’u ararken diğer yandan Coşkun’un hayatta olduğunu öğrenir. Yusuf, Necip Uyanık kılığında Sarp ile tekrar iletişime geçer. Birbirinden haberdar olmayan iki kardeşin yolu hiç ummadıkları bir yerde kesişir.

İçerde 5 Aralık Fragman İzle,İçerde 12.Bölüm Fragman İzleDizi Haber Sitesi  İçerde dizisi Melek Ölecek mi? İçerde Melek iyileşebilecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın