İçerde Büyük patron Umut karakteri İkiz mi? Sarp Nasıl Umut Oldu?


İçerde Umut karakteri İkiz mi? Sarp Nasıl Umut Oldu?

İçerde dizisinde heyecan dorukta. Herkesin merakla beklediği Patron karakteri hiç kimsenin aklında olmayan bir isim oldu. Görünüşte Sarp gibi gözüken ama kendisine Umut denilen Patron karakteri Kim? Sarp ve Umut aslında ikiz mi?

Dizi Haber Sitesi  İçerde Kırmış Kalbini Şarkısı ve Sözleri 5 Aralık

icerde-buyuk-patron-umut-karakteri-ikiz-mi-sarp-nasil-umut-oldu-htmlİçerde Umut karakteri İkiz mi?

Sapr ve Mert karakterlerinin kardeş olduğu bilinen bir gerçekti. Ancak Sarp’ın Umut diye tanıtılması akıllarda soru işaretleri oluşturdu. Celal Baba’nın Mert ve Umut için kardeş demesi ikiz oldukları yorumunu yanlış çıkartmakta. Peki Umut isimli patron kim? Sarp neden Umut oldu? Sarp’ın yeni bir planı mı var?

Dizi Haber Sitesi  İçerde 33. Bölüm Neler Yaşanacak? Mert Sarp'ın Polis olduğunu Celal'e Söyleyecek Mi? İçerde 33. Bölüm Fragmanı


icerde-buyuk-patron-umut-karakteri-ikiz-mi-sarp-nasil-umut-oldu

Sarp Nasıl Umut Oldu?

Sarp bize göre Celal Baba’dan ve Yusuf komiserden sakladığı bir plan peşinde. Ancak Yusuf komiserin tam böyle bir ortamda istifa etmesi bizide düşündürdü. Acaba Yusuf komiser ve Sarp’ın ikinci planı mı var? Umut isimli patron karakteri Yusuf komiser ve Sarp’ın yeni oyunu mu? Sizlerde yoruma yaparak düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Dizi Haber Sitesi  İçerde 12 aralık 13. bölümde neler olacak? Fragman-Özet ve ipuçları


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın