İçerde Dizisi Füsun Diziden Ayrılıyor. Füsun Öldü


İçerde Dizisi

 

Show TV’ de pazartesi günleri ekrana gelen yapımcılığını Kerem Çatay’ın üstlendiği reyting rekortmeni İçerde Dizisinde her bölümde yeni bir olay yeni bir gizem sevenlerine hayecan yaratmaya decam ediyor.

Mert iki bölüm önce deşifre olmuş ve baba yerine saydığı Celal Duman’ın yanına geri dönmüş ve Celal babadan sonra en yetkili isim olmuştu. Mert Sarp’ın hareketlerinden şüphelenmiş ve onun polis olduğunu akademiden gerçekten atılmadığını öğrenmişti.

Dizi Haber Sitesi  İçerde Dizisi Akın Işık'ın Yanma Sahnesi? Celal Baba Akın Işık'ı Yakıyor?

Mert Sarp’ın polis olduğunu başta söylemese de sonradan bu sırrı açığa veriyor. En son yayınlanan fragmanda Füsun hanımın Celal’in adamları tarafından kaçırıldığını ve bir depoda tutsak olarak tutulduğunu görmüştük. Bu akıllara şu soruyu getirdi Füsun ölecek mi?

Dizi Haber Sitesi  İçerde Arslan Ölecek Mi? Diziden Çıkacak Mı?

Bu soru birçok sitede ve sosyal medyada değişik teoriler  üretilmektedir. Bizce bu sorunun cevabı sosyal medyada dolanan bir fotoğraf vermekte.

Kanaatimizce Füsun Hanımın diziye vedası 34. bölümde olmayacak. Ama düşüncemiz Füsun hanımın 2-3 bölüme kadar diziye veda edeceğini düşünmekteyiz. Sizce Füsun hanım diziye ne zaman veda edecek?

Dizi Haber Sitesi  İçerde Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? Sezon Finalinde Neler Olacak? Fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İçerde Dizisi Füsun Diziden Ayrılıyor. Füsun Öldü (5 Yorum)

  1. Bence Füsun ölmesin eğerki içerde dizinin iyileri amacına ulaşsalardı bunu bir yenilgiyle kazanacaklar ve biz burda çok üzülürüz bizide düşünün içerde dizisine adeta bağışıklık kazandım pazartesi gününün Şafak gibi sayıyorum çıktığı her bölümde damacana kadar göz yaşındöküyorum keşke bitmese ama yapıcak bişey Yok iki yakışıklıyı ekranlarda görmek bayıltıcı bişey Aras bulut artık alamasın onun göz yaşlarına kıyamam hep komik gülüşler atsın …iyiler ölmesin kötüler kaybetsin sonu tıpkı bir fabl gibi olsun eyer onlardan birine dizi amaçlıda bişey olsa ben bu yaşımda kalp krizinden giderim

  2. Allah aşkına lütfen iyi olanların ölüm haberlerini verip durmayın yeter artık adalet yerini bulsun iyilere mutlu son kötüler cezasını bulsun..ajitasyon için hep iyilere kötü son yazılıyor buda çok yanlış ltf.sizler yapmayın bu güzel üstü mükemmel diziyi adil sonla bitirin..dizilerde ve gerçek hayatta sıkıldık artık kötülerin önde gitmesinden gerçi dizilerin yaptığı algı yüzünden insanlar gerçek yaşamda bozuldu..süper bir dizi herkesin emeğine sağlık