İçerde Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlayacak? Konusu? Fragmanı


İçerde Dizisi Konusu?

Karadayı Dizisinin yapımcısı Ay yapımın yeni sezona damga vuracak dizisinin  konusu polisiye bir dram dizisi olacak. Ulaç Bayraktar’ın yöneteceği dizinin senaristi ise Ertan Kutulan ve Toprak Karaoğludur. İlk adı Kod adı ” Köstebek ” olarak kararlaştırılan dizi daha sonra İçerde olarak değişti. Oyuncu kadrosu için çalışmalar ve görüşmeler başladı.

Dizi Haber Sitesi  İçerde 12 aralık 13. bölümde neler olacak? Fragman-Özet ve ipuçları

içerde dizisi oyuncu kadrosu

İçerde Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Final Yapacak?

Çağatay Ulusoy’un polisiye tarzındaki dizisinin 2016-2017 Sezonunda Eylül ayında başlaması bekleniyor. Dizi için şimdilik 39 bölümlük anlaşma sağlandı. Dizinin tutması durumunda 2. sezonunun da devam etmesi bekleniyor.

İçeride Dizisi Ne zaman bitecek

İçerde Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizinin polisiye bir dizsi olduğunu düşünürsek genelde İstanbul avrupa yakasında Karaköy civarında çekimlerin yapılacağı söyleniyor. Kebapcı Celal’ın dükkan sahneleri ise İStanbul Beyoğlu rataflarında çekiliyor. Ayrıntıları Kebapçı Celal’in Dükkanı Nerede isimli konumuzdan takip edebilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  İçerde Mert İle Sarp Neden Kavga Etti? Sarp Mert İle Neden Dövüştü?

İçeride Dizisi Hangi kanalda

İçerde Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosu çok sağlam. İçerde dizisinin tam liste oyuncu kadrosunu buradan takip edebilirsiniz. Birbirinden yetenekli oyuncuların bir arada olduğu nadir yapımlardan birisi.

Tanıtım Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın