İçerde Dizisi Yusuf Müdür Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu? Ayrılacak mı?


İçerde Yusuf Müdür Ölecek mi? 

Show Tv’hin pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizi İçerde her hafta izleyiciyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Başladığı günden beri reytinglerde hatırı sayılır bir yükselme gösteren dizi büyük yapımlarla rekaber hale geldi. Diziden meydana gelen her gelişmede izleyiciler heyecanlarını ve meraklarını gizleyemez oldular. Özellikle Yusuf Müdür’ün vurulma sahnesinden sonra Yusuf komiserin öldüğü sorusu akıllarda belirmeye başladı. Sarp hakkındaki bilgileri bilmesi onun ölümü halinde Sarp gerçeği karanlıkta kalacak olması, Yusuf komiser öldü mü, ölecek mi gibi soruları sormaya sevk etti.

Dizi Haber Sitesi  İçerde Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? Sezon Finalinde Neler Olacak? Fragmanı

İçerde 35. Bölüm Fragmanı 15 Mayıs 2017

İçerde  Yusuf Müdür Öldü mü?

Dizide Yusuf Müdürün vurulma sahnelerinden birisini yaşaması büyük olasılıkla öleceği anlamı taşımakta. Ancak Yusuf müdürün Sarp hakkında tüm bilgilere vakıf olması onun dizide ana karakterlerden birisi yapmakta. En azından ilk sezon Yusuf müdürün ölmeyeceğini söyleyebiliriz. Ancak son gelişmelerle birlikte, ki örneğin Yusuf Müdür’ün tüm operasyonu Sarp ve Mert’e bırakması, Yusuf müdürün öleceğini düşünebiliriz. Ki 19 Aralıktaki 14. bölümdeki Yusuf Müdür’ün vurulması bu düşüncemizi haklı çıkarmakta. Yani Yusuf Müdür ölerek diziden ayrıldı.

Dizi Haber Sitesi  İçerde 5 Aralık Neler Olacak- 12.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

icerde-yusuf-mudurun-gencligini-kim-oynuyor

İçerde Yusuf Müdür Diziden Ayrılıyor mu?

Yusuf Müdür karakterini canlandıran Mustafa Uğurlu  şuan için diziden ayrıldığı kesinleşmiş gibi. Dizide Yusuf Müdür karakterine denk bir karakterin sivrilmesi Yusuf karakterinin ölmesi anlamına gelmekte. Şuan için bu karaktere yakın bir çok karakter çıktı ve Yusuf müdür daha önceden operasyona dair her şeyi Mert’e ve Sarp’a bırakmıştı. Yusuf Müdür karakterine hayat veren Mustafa Uğurlu diziden ayrıldı.

İçerde 35. Bölüm Fragmanı 15 Mayıs 2017

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın