İçerde Kebapçı Celal Nerede? Kebapçı Dükkanı Nerede?


İçerde Kebapçı Celal Nerede?

İçerde Dizisi 19 Eylül Pazartesi akşamı oldukça güzel bir bölümle Tv ekranlarına merhaba dedi. Show Tv’nin en iddialı dizilerinden birisi olan İçerde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve usta oyuncu Kabapçı Celal karakterine can veren Çetin Tekindor’un başrollerini paylaştığı dizide Kebapçı Celal’in Kebapçı Dükkanı da herkesçe merak konusu oldu. Dizi çekimlerinin büyük bir bölümünün gerçekleştiği kebapçı dükkanının yeri dizinin fanları tarafından araştırılmaya başlandı. Sizler için Kebapçı Celal’in dükkanını araştırdık. Ayrıntılar haberimizde…icerde-dizisi-akin-isikin-yanma-sahnesi-celal-baba-akin-isiki-yakiyor

Dizi Haber Sitesi  İçerde 12 aralık 13. bölümde neler olacak? Fragman-Özet ve ipuçları

İçerde Kebapçı Dükkanı Nerede? 

İçerde Kebapçı Celal Nerede, Celal’ın Kebapçı Dükkanı Nerede? Kebapçı Celal’e nasıl gidilir gibi sorular oldukça yoğun bir şekilde sorulur oldu. Kebapçı Celal’in dükkan sahne çekimleri İstanbul ‘da Haskoy Safiye Sultan Nargile Kafe’de yapılıyor. Nargile Salonu İstanbul Avrupa yakasında Beyoğlun’da bulunuyor. Adı ve mekanın tarihi havası ile adından çokça bahsettiren bir mekan.

Dizi Haber Sitesi  İçerde Dizisi 29. Bölüm. Kebapçı Celal Ölüyor mu? Celal Dumanı Kim Vurdu?

icerde-kebapci-celal-nerede-kebapci-dukkani-nerede-3

Geçmişte bir sinagog olarak kullanılan bina sonra 1940 yılında zift deposu olarak kullanılmak üzere Suphi adında bir şahsa kiralanmış. Daha sonra dökümhane olarak kullanılan mekan çevre binaların yıkılması ile bir yıkıntı haline almış. Ardından yıkıldı yıkılacak derken tarihi eser olarak kabul edilince koruma altına alınmış. 19 YY’da meydana gelen yangınlardan kurtularak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.

icerde-kebapci-celal-nerede-kebapci-dukkani-nerede

Kebapçı Celal’in Mekan Sahnesi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İçerde Kebapçı Celal Nerede? Kebapçı Dükkanı Nerede? (5 Yorum)