İçerde Sarp Açığa Çıkacak Mı? Sarp Deşifre Mi Oldu?


İçerde Sarp Açığa Çıkacak Mı?

İçerde Dizisi Show Tv ekranlarından 19 Eylül Pazartesi akşamı oldukça iyi bir başlangıç yaptı. Dizide başrolleri paylaşan Aras Bulut İynemli ve Sarp karakterine can veren Çağatay Ulusoygüzel bir senaryoya sahip olan farklı bir kurgu da birlikte rol alıyorlar.

Dizide çocukken birbirinden ayrılan iki kardeşten Mert Celal tarafından kaçırılmış ve Polis Akademisinde okutularak Polis Teşkilatına sızdırılmış Sarp de iyi bir eğitim alarak Polis olmuş ancak Yusuf Müdür’ün projesi gereği Kebapçı Celal’in içine sızdırılmak üzere polis akademisinden atılmış rolü ile izleyici karşısına çıktı.

Dizi Haber Sitesi  İçerde Yusuf Müdür'ün Yeni Planı Ne? Neden Necip Rolüne Girdi?

İçerde Sarp Deşifre Mi Oldu?

Sarp karakterine can veren Çağatay Ulusoy Çetin Tekindor’un hayat verdiği Kebapçı Celal ve yer altı dünyasına sızmak üzere polislikten atılmış bir yıl hapis yattıktan sonra görevi gereği Kebapçı Celal’in ekibinin içine sızmıştır.Sarp Yusuf müdürün operasyonlardaki gizli adamıdır. Ancak Kebapçı Celal de emniyete Mert’i yerleştirmiş herşeyden daha önceden haberi oluyor.

Kendsine yapılacak baskınlardan da. Müdür Celal’e yaptığı bir operasyonda Kebapçı Celal’in mekanına Sarp aracılığı ile böcek yereştirir. Ancak operasyondan daha önceden haberi olan Celal gizli kamera yerleştirmiştir.Gizli kamera ile Sarp’ın operasyona nasıl destek verdiğini farkedecek mi?

Dizi Haber Sitesi  İçerde Dizisi 2 Ocak Pazartesi Neden Yok.Bitti Mi? Yayından mı Kaldırıldı?

Sarp Yusuf Müdürün oğlu Gökhan’ı öldürmek suçundan aranırken bulduğu delili Yusuf Müdüre götürdüğü anda Mert’in takip ettiğinden habersizdir. Mert Yusuf Müdür ile Sarp’ın buluşmasına şahitlik eder ve Celal Babaya durumu anlatır. Celal Baba da Sarp’ın da Mert gibi kendisinin yanına yerleştirildiğini anlar.

Sizce Sarp Deşifre olacak mı? Sarp Deşifre olunca ne yapacak* Celal Baba Sarp’ı öldürecek Mi? Siz de konu ile ilgili düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

İçerde Sarp Deşifre Oluyor

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın