İçerde Yusuf Müdür’ün karısı Serap kim? Gerçek adı-Kariyeri


İçerde Yusuf Müdür’ün karısı Serap kim? Gerçek adı-Kariyeri

Yusuf Müdürü hasta yatağında ziyaret eden eski karısı izleyenlerin dikkatini çekti. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile gözlerden kaçmayan yeni karakteri canlandıran isim de merak konusu oldu. Yusuf Müdür’ün karısı kim? Gerçek adı ne? Ayrıntılar haberimizde…

Dizi Haber Sitesi  İçerde 13 Şubat 21.Bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları

Defne Halman İçerde dizisinde konuk oyuncu?

Sevilen dizi İçerde dizisine konuk oyuncu olarak dahil olan sanatçı Defne Halman. Defne Halman’ı en son Hayat Şarkısı dizisinden tanıyoruz. 1972 New York doğumlu olan oyuncu sinema ve tiyatro sanatçısıdır. Aynı zamanda Eski Kültür Bakanı Talat Halman’ın kızı olan Defne İclal Halman, Amerika’da ilk eğitimlerini aldıktan sonra Mimar Sinan Üniveersitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Birçok tiyatroda rol alan sanatçı, Amerika yıllarında birçok alanda görev aldı. BM’nin radyosunda haftalık programlar yaptı. Genelde tiyatro ile ilgilenen Defne Halmanoynadığı önemli sinema ve dizilerde vardır.

Dizi Haber Sitesi  İçerde 35. Bölüm Fragmanı Yeni Müdür Kimdir? Gerçek Adı Ne?

İçerde Defne Halman oynadığı filmler

Fidan, Kuyucaklı Yusuf, Kırlangıç fırtınası, Asiye Nasıl Kurtulur, İkinci Bahar, Merhaba New York, New York’da Beş Minare, Hayatboyu gibi önemli sinema filmlerinde rol almıştır.

İçerde Defne Halman videosu

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın