İkimizin Yerine Dizisi 3.Bölüm Yorumları

65
294
İkimizin Yerine İkinci Bölüm İzleyici Yorumları
İkimizin Yerine İkinci Bölüm İzleyici Yorumları

Kanal 7 ekranlarında yayına başlayacak olan günlük dizi İkimizin Yerine Dizisi 3.Bölüm Özeti Dizi Yorumları heyecanlı bölümleriyle her gün kanal 7 ekranlarında.3. bölümüyle 10 Eylülde ekranlara gelecek olan İkimizin Yerine’de bu bölümde neler olacak sizlerle paylaşacağız.Küçük gelinler olmasın diye Öğretmenin canla başla verdiği mücadele, gayret devam ediyor.Fakat bu çabalara rağmen kötülükler son bulmaz Rani’nin çilesi Krisha’nın hainlikleri kötülükleri son bulmaz.

Komutan ve Öğretmen Postacıyı beklerler fakat onun yerine eşi gelir kocasının 3 gündür köyde olmadığını söyler.Öğretmen postacının köyde oladığına inanmaz komutanda elinde delil olmadığı için olay yerini terk eder.Söyledikleri yalanlar yetmezmiş gibi bir de Bago öğretmene bak yine başaramadın der.Söylediği yalandan dolayı çok üzgün olan Anandi ağlamaktadır.

İkimizin Yerine Dizisi 3.Bölüm Özeti Dizi Yorumları

Anandi’yi kurtaramayan Öğretmen çok üzgündür.Öğretmenin sıkıntıları bimemiş aksine daha yeni başlıyordur. Çünkü köy halkı onu cezalandırmak ister öğretmen’in evini yerle bir ederler.Anandi bu duruma çok üzülür gece uyuduğunda ise rüyasında Öğretmeni kötü durumsa görür ve telaşla uyanır.Kazan Anandi’ye çıkışır ve onun bunları hak ettiğini çokta iyi olduğunu söyler.
Bairon Anandiye elbidse aldığını Jagdish’e söyler oda neden elbiseyi biz alıyoruz ailesi alsın der annesi ise adetlerin böyle olduğunu elbiseleri de onların alması gerektiğini söyler.Diğer tarafta ise köylüler öğretmene kızıp okuluda yerle bir ederler.

İkimizin Yerine Dizisi 3.Bölümde Neler Olacak

Öğretmen bu olanlara engel olamaz bir şey yapamadığı gibi bir de köylüler onu tehdit ederler oradan gitmesini asksi takdirde onu öldüreceklerini söylerler öğretmen ise tehditlere aldırış etmez bir şey yapamayacaklarını kanunların ve devletin onunyanında olduğunu söyler.Böylelikle köylüler orayı terk ederler .
İkimizin Yerine İkinci Bölüm İzleyici Yorumları
İkimizin Yerine Dizisi 3.Bölüm Yorumları
 Postacı ise Öğretmeni görür ve ondan özür diler mecbur olduğunu fakat çok üzgün olduğunu söyler ve özür diler.Onu affeden öğretmen ne olursa olsun bu işten vazgeçmeyeceğini mucadele edeceğini söyler.Artık çocuklar okula gelmez ve esnafta öğretmene erzak vermezler. Bago ve Kazan bu konu ile konuşurlarken Anandi duyar ve çok üzülür hemen atağa geçer ve öğretmene yemek hazırlar ve götürür öğretmenden özür diler tabi öğretmen onu affeder. Anandi Rani’ye kocası hakkında sorular sorar. Rani bu konu hakkında konuşmak istemez. Anandi kocamı hiç sevmiyorum der.
İkimizin Yerine İkinci Bölüm İzleyici Yorumları
İkimizin Yerine Dizisi 3.Bölüm Yorumları

İkimizin Yerine Dizisi Yorumları

Anandi Rani’yi süslerken yengesi gelir ve onlara çok kızar Rani’yi alır ve abisinin yanına atar. bu olanlara Bago ve Anandi engel olamaz.Yengesi artık Rani’den bıktığını kocasının evine gitmesi gerektiğini gitmiyorsa da oradan defolup gitmesini söyler.Anandi çok üzülür ve babasına neden böyle olduğunu sorar fakat Bago onu konuşturmaz Rani ile arkadaş olmamasını söyler.
Jagdish ise başka şeyler düşünmektedir Kaliyani’ye Anandi nezaman gelecek gelsin ve bana hizmetçilik yapsın der.Kaliyani bunun zaman alacağını ancak 3 .4 yıl sonra gelebileceğini söyler buna rağmen Jagdish o günleri hayal eder ve çabucak Anandin,n gelmesini ister.
Sumitra ile Chamuna doktorun hamilelikle ilgili söylediklerini Kaliyani’ye söylerler oda doktora gerek olmadığını eski usul ilaçlarla düzelebileceğini söyler.Anandi Rani ile görüşmeye devam eder onun yanına gider ve ona kocasınınevine gidip kurtulmasını söyler.
İkimizin Yerine İkinci Bölüm İzleyici Yorumları
İkimizin Yerine Dizisi 3.Bölüm Yorumları

İkimizin Yerine Dizisi 3.Bölüm Analizi

Abisi eve gelir ve Rani’in kosanın boşanmak istediğini söyler bunları duyan Rani çok üzülür ona kızarlar ve hakaretler ederler bunlara dayanamayan Rani gece yarısı ortadan kaybolur tüm köy onu aramaya koyulur onun kötü yola düştüğünü düşünürler fakat bu uzun sürmez çünkü Rani in nehirde intihar etmiştir.her kez şok olur abisi mahvolur öğretmen ise bundan hepsinin sorumlu olduğunu söyler .Sonrasında cenaze töreni yapılır ve Anandi Rani’in kolyesini de getirir ve onu mezarın yanına koyar.
İkimizin Yerine İkinci Bölüm İzleyici Yorumları
İkimizin Yerine Dizisi 3.Bölüm Yorumları
Öğretmen ise eşyalarını toplar gider giderken Anandi koşar ve onunla vedalaşır ve ağlaşırlar.Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi İkimizin Yerine 4. Bölümüyle 11 Eylül’de ekranlara gelecek 4. bölümde neler olacak sizlerle paylaşacağız.Kazan Bairo’nu damadı ve onun babasıyla yani dünürüyle tanıştırır ve Bairon Bogoya kızımız bolluk içinde olacak bunun için sevinmelisin der.
Anandiye mektubu veren Jagdish açmamasını evde okumasını söyler fakat Anandi mektubu açmak ister bu yüzden Jagdish ile tartışır. Pratap ise Sugna ile dışarıda buluşmak ister o ise evde buluşalım ben korkuyorum der ve evde buluşurlar.

65 YORUMLAR

 1. AYGÜLÜM HUZURUM HOŞ GELDİN SANA DA GÜNAYDIN BİRTANEM DÜN BEN SANA DİZİ OYUNCULARIN SAYFASINA YAZMIŞTIM SANIRIM GÖRMEDİN NASILSIN İYİYMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR DAİMA YAZARSIN CANIM
  GEÇMİŞ OLSUN BAŞ AĞRILARINI BİLİRİM İLAÇ AT DİNLEN GONCA GÜLÜM
  ELAY 🌹

  • Hoşbulduk Elam gönlü güzelim😊
   Hii gormemistimki yazdigini okudum simdi😏iyiyim elam cok sukur sagligim yerinde..herkes iyi olsun kimse kotu olmasin kimse sevdikleriylede kotu olmasin😇yazarim canim netin cektigi zaman bugunde pek cekmedi dun massalahi vardi😂😂😂ilacla prk aram yok daha daha kotu olmadigim surece icmiyorum elamya ..eskiden cok ve buyuk buyuk ilaclari ictigim icin artik kucuk bile olsa midem kaldirmiyo😐
   Iyi gunler Elam😚

 2. Günaydinlar herkese😊
  Günaydin Zarinom
  Günaydin Asim
  Günaydin Serpilim
  Günaydin Elam
  Günaydin Arzu
  Sagol Asim afiyetle yerdim bende yaparim senin icin pastalarla pek aram yok senin icin pisiririm…seni seviyorum😘
  Zarinom sen hep gül masum kuşum seni seviyorum😍
  Hii arzygül ismin biliyorum da benim agiz arzuya alişik😌ondan
  Benim biraz başim agriyoda gün icinde duzelirim belki bide dun gece net cekmedi😩
  Herkese hayirli gunler😊

 3. GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİYMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  GÜZEL BİRGÜN GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE
  ….
  ….
  ZUZUM ÇİÇEGİM GÜNAYDIN TEŞEKKÜR EDERİM İYİYİM SEN NASILSIN İYİYMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  SEVME KONUSUNA GELİNCE ORTAK BEN SENİ DAHA ÇOK SEVİYORUM
  SEN BENİM KALBİMİN İÇİNDESİ SENİN KALBİ DOLU ENİŞTEMİZİN SAYESİNDE SARIŞIN ENİŞTE?
  HAYATIMIM ANLAMI BENDE SENİN GİBİ ESMER BEYENİYORUM SENİN KADERİNDEKİ SARIŞIN OLDU
  SENİİİİİİİİİİİİİİ
  ÇOKKKKKK
  SEVİYORUM ZUZUM
  ELArKADAŞKARDEŞ 🌹🌹🌹🌹
  SENİN İÇİN FIRSAT BULDUKÇA GİRECEM SAYFAYA 😎😎😎

  • Hihi😋 benim kalbim dolu mu zuzu😎öyle olsun.
   Ama ben de seni çok seviyorum hani😋
   İyim Elam. Kahvaltı edeceğim şimdi orti yeni uyandım🙄

  • Birde öyle olur genelde zuzu. Biri seni düşünüyorsa seninde aklına düşer o kişi birden🙄 inanıyorum ben böyle şeylere sevginin gücüne❣

 4. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ARKADAŞLAR
  KIZLAR BURDASIN BEN SİZE DİZİ OYUNCULARI SAYFASINDA YAPMIŞTIM
  ..
  AYGÜNÜM BEYAZ GÜLÜM TATLI RÜYALAR
  ..

 5. Iyi geceler kalbi guzel dostlar 😎 😎 😎 guzel bir gune bir haftaya baslamaniz dileyile huzurlu geceler 🙂

 6. Elam, Serpilim😙 Sevgisine inandiğım bir ikiniz varsınız burada. Ve iyi ki varsınız.
  Iyi geceler

 7. Elam bitanecik zuzum😔😔😔 niye çok yazmıyorsun artık sen😢 burada yalnız hissedebileceğim her anımda destekçim oldun farkında olmasan da😙 seni çooook seviyorum içimi ısıtanım😙

  • ARZUM ÇİÇEGİM SENİN İÇİN YARIN FIRSAT BULDUKÇA YAZMAYA ÇALIŞACAM HAYATIMIM ANLAMI ORTAK BÖYLE DÜŞÜNMEN HOŞUMA GİTTİ HER ZAMAN YANINDA OLDUGUMU BİLMEN
   İYİKİ SENDE VARSIN GÜN IŞIGIM
   BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN
   SEVME KONUSUNA GELİNCE ZUZUM BEN SENİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
   DAHA ÇOK SEVİYORUM
   ELArKADAŞKARDEŞ 🌹
   SEN HEM BENİM CANIM ARKADAŞIM HEM CAN KARDEŞİMSİN
   KALP KALBE KARŞI BİRTANEM
   BEN SENİN NASIL AKLINDAYSAM SENDE ÖYLE BENİM AKLIMDASIN
   İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
   ORTAK ❤️❤️❤️❤️❤️❤️😴😴😴😴😴😴😴
   YENİ GÜN IŞIGI HAYATINI AYDINLATSIN HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUN ZUZUM 😉

 8. İsmim “Arzyyyy”. Hudaýýoly bildiğimiz Sadaka işte evde insanlar gelir yemek yer içer falan🙄
  Kürtesiz gelinalyjyda ne yapmayı düşünüyorsun acaba????
  Puff ağır ya evet. Şaysyz normal aslında. Az önce ilk şaysyzlarını denedim. Sonra bitane şaýly’yı😂 arkaya devrilecektim az daha. Bide kürteye dayanılabilinir en ağırı çabyt. 1 dk giydim. Hala omzum normale dönmedi. Baş saldy🙄 düğünün ertesi gün kadınlar güreşir. Birde gelinle damatla ilgili yapılması gereken rütüeller var. Kürtäñ üstüne telpek goýylýar. Oglan alaja bilen telpegi çekmeli🙄 fotosu var bunun bende. Atarım ben sana🙄 Gökleñ olduğunu biliyorum Bäşimiñ.
  “Teke, ýomut, gökleñ, ýazyr, alili
  Bir döwlete gullyk etsek bäşimiz”
  Demiş Magtymguly🙄 ben rütüellerde bu kadar farklılık olduğunu bilmiyordum.
  Bir ay önce de konusu vardı da sizin haberiniz yoktu. Bişeyler kesinleşmeden anlatmayı tercih etmiyorum. Oldu bittiye gelinen bi durum yok yani. Ağustosta görücü geleceklerdi. Düğün alışverişi falan evde olmayız biz dedik. Sonra da bayram oldu. Ki görücü gelinmeden öncesi de var bayağı🙄 şimdiki acelennin nedeni de zaten onlar hazırlar. 5 senedir kız beğendiremiyorduk. Sonunda birini beğendi o yüzden heyecandan yerimizde duramıyoruz hiçbirimiz diyorlardı. Görücü geldiler bismillah ertesi gün ne diyorsunuz diye arıyorlar😲 valla ilahi bişey bu ya. Fotoyu gördüğümde seninle konuşuyordum hani hayır deriz olur biter ya demiştim😏 fotoğrafta tipsiz gelmişti gözüme😓 sonra aile zoruyla buluştuğumda tipine bile dikkat etmemişim aq😲
  Utanma durumumda olmadı mesela yıllardır tanıyor moduna girdim. Benim evliliğe hazır değilim diye bi durumum yoktu son 1 senedir. Kimseyi beğenmeme durumum vardı🙄 Bahar falanda şimdi kimseyi beğenmeyen o Arzuya ne oldu diyor🙄 Alın yazınsa hiç beğenmediğin tipi bile beğeniyormuşsun. Sarışın insanları hiç sevmem ben normalde😏
  Ha birde onların düğün konusunda acele etmeleri normal. Bende şahsen uzasın istemiyorum bu dönem. Çünkü yabancı erkekle göz göze gelmek bile haram sayılıyor. Yarın nikâh kıyılsın helalim olsun sonra düğün isterse 5 sene sonra olsun hiç önemli değil ama helalim olmadan çok flörtleşmek istemiyorum.

 9. 3 cesit guzel salata yapardim Can dostuma seveceyinede eminim patlican dolmasi yapardim yaprak sarmasi pilav kofte yapardim bunlari yemeden gondermezdim seni 🙂 tatli olarakta cikolatali pasta yapardim 😀 ben de bu saydiklarimdan isterdim Aygulum 😉 Gulum diye bir dosttum var onunla konusuyordum esi gelince konusmamiz yarim kaldi 🙁 20 dakikaya ararim dedi kapadi eside gelicek zamani buldu disarida oturup aramasini bekliyom simdi 🙂 ah kalbimi ben izliyordum ama bulbul olunce izlemeyi biraktim tadi kacti

 10. Aygulum turkmen guzelim ben sana yanik yemek yedirirmiyim hic en guzelini yaparim ben sana 🙂 yakmadan icine sevgimi katarak 😉 hi hi evet beni alan yasadi dertleride bosadi 😉 😀 😀 basinada belayi aldi 😀 ne cok ozlemisim ya seninle konusmayi Can dostum benim iyi ki varsin
  sevdikce sevesim geliyor 😎

  • Harbiden Asim ben sana misafirlige grlsem neler pişirirdin😊bikeresinde eylülüm bi borek pisirmis fotosunu atmisti ..cokk guzeldi goruntusu …ahahah hihijjsss Asimya vay bizi alana 😂😂😂😂 yaşadilar ..tabikide seni alan yaşadi ..benide alan yaşadi 😁😁😁😁kafam güzel AsiCaniM 😘😘😘😘😘ben evlenince bizim tayfayi yemege cagiricam gelmeyenin vay haline 😅😅senin icin ne yapiyim Asim ? Tamda şimdi ne yapiyon Asim ..ben evdeyim bi odada yengemle ablam Elimi Birakma izliyo diger odada annem iki saatir ah kalbimdeki yilan sahnedini izliyo nekadar sacma iki saat odada olan bi yilan iki insana hala bisey yapmadi ..yilanla oyuncak hibi oynuyolar ve bende halen acim😩😩portakali yedinmi Asim ben gündüz unuttum simdi aklima geldi ve yemek istiyorum 😟

 11. Anneme benziyorum Aygulum oda cok yemek yakar 😀 annesine bak kizini al misali 😉 😎

  • O yemeklerin helsini ben yerim Asim😂😂😂hepsini siz bize yollayin😄😄😄seni alan yaşadi😍😍😍erkek olsaydim eylulumle zaramla seninle evlenirdim😙😙😙hepinizi karim yapardim😃😃😃😃

 12. Öhm öhm,
  Ablişkom gelmiş ama kardeşine yazmayı unutmuş sanırım. 😅 Neden yazmıyormuş acaba kardeşi merak etmiş?

  • Mini mini bir kuş donmuştu 
   Pencereme konmuştu 
   Aldım onu içeriye 
   Cik cik cik cik ötsün diye 
   Pır pır ederken canlandı 
   Ellerim bak boş kaldı😓😓😔😔

   Ellerim boş kalacak😔😔 hoşgeldin Esmakuşum

   • Esmakuş de Zezé Kuzu 🐑

    Hoşbuldum Arzukuş da kalıcı değilim biliyorsun gidiyorum buralardan; birine bakıp çıkacaktım. 😅 Lan adımı neden söyledin? 😟 Gizli takılıcaktım beğğğğn! Neyse zaten kimse tanımaz beni 🙄 Bu site dizibilginin yerine mi geldi acaba?

    • 😓😓Arzukuş😓😓😓 onun bunun kuşu galiba😓
     Hi gördüm Gloria’ya bakmaya gelmişsin😏 AyEs yazarken çok gizliydin emin ol kuzu🐑💉 db hala duruyor zezém bu başka site🐑
     Aşk olsun kuzu lan hiç yakıştı mı sana😲 çok şaşırdım doğrusu argo kullanmana😲 terbiyeliydin çen kuzu🐑

     • Öhm öhm ArzukuşUM 😅 Gidiyorum ben netim bitti. Sana özelden yazarım. AYGÜL ABLİŞKOM ben gidiyorum. Artık giremeyeceğim okul dolayısıyla biliyorsun zaten. Netim yok hem de. Kendine çok çok çok iyi bak. Seni çok sevdiğimi unutma. Cumartesileri 1 saat giricem ve girince yaptığım ilk iş sana mail atmak olucak 😍😍😍😘😘😘😘

  • Ya kardeşim sen buraya yazmiyodun ki😮benim icin yazmiş oldun şimdi😙maile dunde bugunde giremiyorum😧buraya girerkende kac kere seyi degistiriyorum..herneysen sen okulunu aksatma her cumartesi buluşma günümüz olsun😚kuzum seni cokk seviyorum kendine cok iyi bak😙😙😙😙😙😙😙😙😙😘😘😘😘😘😘😚😏😚😚😚😚😚😚💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

 13. Elam gonul kusum ben cok iyiyim annem recel yapiyordu ona yardim ediyordum 🙂 sen nasilsin bitanem neler yapiyon?
  🙂 ElAs 🙂

 14. Ne imrenmesi Serpilim ya😌 bende ders alarak öğrendim dikişi. Ve hala böyle çoook çook iyi terzi sayılmam😣 zor bi modelse diktiriyorum kendim dikmiyorum😏 seninde ilgin varsa ders alsan harika terzi olursun Serpilim😍
  Annemlerde maşallah hep bana yatırım yapmış😓 okulda özel dersler falan. Dikiş, işleme. Üstelik işleme öğrenmeyi hiç istemiyordum. Makinede yapılıyor sen daha çabuk öğrenirsin zekisin diye bana öğrettirdiler😂öğrendim ama yapmadım😎 şimdi Merco yapıyor işlemeyi🙄 Galiba ilk çocuk olduğum için böyle 🙄 Mercoyada işlemeyi ilk ben öğrettim sonra 3 gün komşumuzdan ders aldı pekiştirdi. Aygül dikiş, işleme hiç bilmiyor😌 kimsenin umrunda değil ona öğretmek😏

 15. Yok Aygül ya. Bu köy hayatında nerede düğün yapıcam. Hatta hiç düğün bile olmayacak eski usül gelin almayla gidicem sadece. Mesela çeyiz falanda yapamayacağız galiba çünkü Türkmenistanın en ilkel köyünde yaşıyorum biliyorsun. Öyle şeyler yoktur bizde😂amk ya😂 sinirim bozuldu aq. Ne demek sendemi düğün yapıcan mı? Gelinlik giyecen mi? Benim sana sormam gerekenleri sen bana soruyorsun aq😂 Aşgabatlıyım ve teke’yim ya. Düğünlere çok önem verilir burada. Biliyor olman lazım😏 bilmesen de geçen kuzenimin düğününden foto atmıştım. Bu kız tarafı bu erkek tarafı düğünü diye. Bayada konuştuk ritüelleri😂 ne algısı şimdi bu. Gelinlik giymeyeceğim ben kefen giymeyi düşünüyorum😂😂
  Rahım daha bilmiyor burayı. Ama bilecek. Kendime dürüst olunmasını istiyorsam bende dürüst olacağım. Bişey saklamayacağım ondan. Hatta kızımın ismini Gamze koyacağım🙄
  Jennetin daha haberi yok ama gelemez o. O sıralarda yeni gelin olacak o da😏 Sözümde olduğu gibi tabiki nedimem Aynur olacak. Ama Hatice Eylül Arya Miho ve Baharı da isterdim nedime olarak😔😔

  • Anladim😊ya biseyin algisi degil bizim sehirde yapan yapiyo yapmayan yapmiyo..gelinlik giyenlerde var taz bi elbise giyenlerde var..bukca gyzyl yapanlarda var evde yapanlarda var ondan dedim..sen iyi yapiyosun soylerek belki bende bi gün yürek yerim soylerim😇

   • Gyzyl ve evde? Nasıl yani? Gyzyl zaten erkek tarafı alacak. Bukja işte normal balaklar köynek öyme ýaglyk gibi şeyler🙄 ki bukja hemen hemen hazır benimki. Sadece çatması kaldı.
    Normal elbise giyen düğünü evde yapanlardan vardır. Da ben normal düğünlere bile normal elbise giymiyorum hani🙄

    • Eviit kiz bizim buralarda gyzyly evde yapiyolar eskiden daha cok evde yaparlardi son zamanlarda herkes mekan tutuyo😎tabikide gyzyly erkek tarafi aliyoda takmak icin geliyolarya hatta bazisi kecebede bile takiyolar gyzyly ..biz en buyuk abim evlendiginde oyle yapmistik 2009 senesinde..bukca icinde ayri bişey yapilirdi simdilerde once bukca yzy gyz vecir yapiyolar..bende oyle uapmayi dusunuyorum..once bukja saat 5 te baslatip 7 ye kadar sonrasi gyz vecir oluyo gece 11 e kadar gyzylyda arada kaynatirim😂😂😉senin bukca hazirmiş😆benim bi tane cargadym bile yok balak malak hicbiseyim yok sadeve ceşka yaglyk platnoy felan var hepsini almam lazim…benim bi arkadasim martda evlendi bukja gyzyl yapti onda setka giydi😏

     • Eviit kiz bizim buralarda gyzyly evde yapiyolar eskiden daha cok evde yaparlardi son zamanlarda herkes mekan tutuyo😎tabikide gyzyly erkek tarafi aliyoda takmak icin geliyolarya hatta bazisi kecebede bile takiyolar gyzyly ..biz en buyuk abim evlendiginde oyle yapmistik 2009 senesinde..bukca icinde ayri bişey yapilirdi simdilerde once bukca yzy gyz vecir yapiyolar..bende oyle uapmayi dusunuyorum..once bukja saat 5 te baslatip 7 ye kadar sonrasi gyz vecir oluyo gece 11 e kadar gyzylyda arada kaynatirim😂😂😉senin bukca hazirmiş😆benim bi tane cargadym bile yok balak malak hicbiseyim yok sadeve ceşka yaglyk platnoy felan var hepsini almam lazim…benim bi arkadasim martda evlendi bukja gyzyl yapti onda setka giydi😏

     • Ha anladım. Zat geçdi diyoruz biz ona. Bak işte onu yapmıyorum ben. Normalde yapılır tabi. O şöyle olacak 27 sine akşam düğün. Ertesi gün bizde Hudaýýoly. erkek tarafında atgulak. Ve işte o gün öğlenle akşam arası ikindi gibi gelecekler zat geçirmäne😏 zaten o gün full misafirli olacak geceye kadar. O da araya sıkışacak işte. Kayınvalidemlerde öyle istedi zaten 2 ay var düğüne🙄
      Ertesi gün gelinalyjy ve akşam düğün. Sonra da baş saldy🙄
      Şimdi de kürte bakıp geldik.
      Ha birde Awaza işi yalan oldu. Konusu bile geçmiyor onun😔
      Dinlediğimi söyledimdiydi değil mi ya. Söylemedim mi🤔🤔 bikaç hafta oluyor dinleyeli.Zorla türkçe konuşturmuşsun kıza😂

     • Hudayyoly ne ki Arzu ..hic duymadim..iki ay sonra dugunun olucak bukadar erken ..bi ay once konusu bile yokti simdi ise evleniyosun ..piskolojin hazirmiydi evlilige …oo kurteler cok agir diye duydum 40 .50 kilo oluyolarmiş..biliyonmu aslinda başimde gökleñ ama dogma buyme burali ve aileside oyle diger yengeleri kurte giydi ama ben giymicem …baş saldi ne ? Awazaya gelecek yil yada ondan sonraki yil eşlerimizle gideris😂😂ondan sonraki sene cocuklarimizla 😅😅😅😅resmen büyumuşum😁😁😁dinledigini soylemedim heya zorla hem onda kucuktu sindi konustur onu valla benden daha iyi konusuyo artik bizim cocuklar turkmence degil turkce konusuyolar oyin oynarken bile😎

 16. Hep iyi ol Sol yanim kolay gelsin sana bende cok iyiyim 🙂 evde kimse yok bir tek amcam var ona yemek yapiyordum kuzenimle konusmaga dalinca yandi dibi vurdu cigirtmanin 😀 artik aksamki yemekden kaliyor onu isitip vericem 😎
  ben izlemiyorum bu diziyi konusunu sevmedim bizim kanalda da veriyorlardi yengem izlerdi

 17. Arkadaşlar bu diziyi izliyormsunuz ben bu diziyi hiç mi hiç sevmedim çocuk yaşda evlilikler 11 12 yaşında olacak şey değil

  • Bende izlemiyorum Zaram😏 eskiden haberlerde 3 yaşında evlenenleri görmüştüm Hindistanda😏 12’ye şükretmek lazım. Şu kanalın yöneticileride bi enteresan ya😓 bir yandan böyle 40+ yaş izleyiciye hitap eden hint dizilerini veriyorlar. Birde genç işi kore dizileri var😓 canım kore dizileri heba oluyor bence😔

   • 3 yaşındamı yuh artık şaşdım dondum kaldım
    Bence korey dizileri daha güzel arada sonsuza kadar dizisini izliyorum

    • Ben bunu yeni görüyorum aq😣 evet 3 yaşında🙄 ya herhalde bazı köylerinde öyle oluyor🙄 bence de kore dizileri daha güzel ve kısacık😍 tadında bırakıyorlar

 18. Aygün üm tünaydın iyiyim akşama misafirlerim gelecek hazırlık yapıyorum. Sen nasılsın iyimisin napıyorsun) evet benim hesabım dondu bir hafta oluyor ve hiç yorum yazmadım birazdan yorum yazırım hesabım onaylanır 😊😃😘😘

  • Tunaydin Zarinom😊yok daha acmadim acalim dedi bugun o konuyu hic konusmadik kendisi bhsedene kadar bahsetmeyecgim..misafirlerinmi var masum kusum kimler gelcek yemek mi yapcan?

   Asicanim yemekleri niye yaktin yau 😄ben hic yemek yaktigimi hatirlamiyorum ama yanik seyleri yemeyi severim yemegin yanmisini bi haberde gormuatum yanik seyleri yemek kanser yapiyomus bi ara korktum ..neysen kolay gelsin asim😘

 19. Serpilim prensesim tekrardan geçmiş olsun iyi olmana çok sevindim hep iyi mutlu huzurlu ol canım bende seni çok seviyorum

 20. Aygül’üm ay parçası tünaydın) imo’yu mu ne bileyim öyleyse kapattım. sen imo’yu tekrardan açdın mı o zaman bende yeniden açarım 🙂 canım biz Ülker’le WhatsApp dan konuşuyoruz

 21. Hoşbulduk Serpilim😁😁😙😙
  Ya daha modern dizileri yok mu acaba hintlileri😌 kanal7 biraz daha normal dizileri almayı düşünseler çok iyi olurdu😏

   • Ama onunda güzellerini vermiyorlardı. Sev beni güzelmiş biraz. Birde Aynur bana eskiden zorla bir diziyi izlettirmeye çalışıyordu. O dizininde tanıtımları dönüyor . Ama kendisi yok daha🙄

 22. Çocuklarımı çok özledım.5.6 kışı koyden gelınce ziyaretıme de geldıler.Bır guzel mıncırdım onları.Gerçekten çok özledım.Buyuduler de.Seneye ortaokul oluyorlar.Vay beee .4.senem

  • Ha ziyaretine mi geldiler tatilde😍 ya seni çok seviyorlar demek😍 seneye yeni sınıf mı alacaksın Serpilim? Ortaokulda da sen mi okutacaksın🙄

Comments are closed.