İsimsizler 15. Bölüm Fragman İzle

0
İsimsizler Dizisi
İsimsizler Dizisi Final

İsimsizler dizisinin 18 Eylül akşamı yayınlanacak olan bölüm 15.bölüm fragmanı ve bölüm tahminleri sizler için paylaşacağız.Helikopter kazasından sağ kurtarılarak karargah  denilen bir yere götürülen Kaymakam Fatih ve Dayı burada yeni görevler için beklemektedirler.İsimsizler 15. Bölüm fragman İzle ve İsimsizler dizisi 15.bölümü izlemek için dizinin yayınlandığı Kanal D internet sitesine gitmenizi tavsiye ederiz.

İsimsizler 15.Bölüm Fragman İzle

https://youtu.be/7shFKWr1EG8?t=1

İsimsizler Turgay Kim 

İsimsizler dizisinde Karargah olarak kullanılan gizli yerin güvenliğinden sorumlu olarak ekranlara gelen bir karakterdir.

İsimsizler Yakup Cemil  Kimdir Hayatı 

Dizide Yakup Cemil karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkan karakter kendi ağzından Sinop cezaevi maceralarını anlatırken 14 Leşli Berber Yakup  Cemili traş eden karakter ise Yadigar karakteri ise izleyenleri karşısına çıktı.

Dizinin ilk anlarından itibaren dizi karakterlerinin tanıtıldığı ilk anlardan sonra Sanat Galerisi adı altında karargah olarak kullanılan yere baskın yapılır.Baskından Kaymakam Fatih ve Dayı ile birlikte kurtulurken İstanbulda olduklarını da anlarlar.

İsimsizler dizisinde Duratech isimli bir şirketten söz edilirken dizinin hisselerinin ise düşüş gösterdiğinden bahsediliyor.Gerçekte Duratech isimli bir şirketin olup olmadığı ve faaliyet alanının ne olduğu ise merak edilen konulardan birisi oldu.

İsimsizler Dizisi 15.Bölüm İzle
İsimsizler Dizisi 15.Bölüm İzle

Dizide Kör Yakup karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkan oyuncu ise bazı vatandaşların dertlerini çözmeye çalışan ve küçükten büyüğe herkese yardımcı olan birisi rolündedir.Küçük çocuklara futbol takımı kuran Yakup devlet içinde nasıl bir rol üstlenecek ilerki bölümlerde göreceğiz.

Nihayet kaymakam Fatih Kurmay ile tanışma fırsatı buldu diziye katılan yeni oyuncular ile birlikte dizinin ana karakteri Kaymakam Fatih ve Dayı nın öldü olarak gösterildiği Kurmay tarafından kaymakam Fatih e söylenir.

İsimsizler dizisi 15. bölümde dizinin biraz daha anlaşılır bir şekilde karakterlerin oturmasını bekliyoruz.Dizide Duratech şirketinin sahibi Kudret bey dizide rafineri sahibi birisinin şirketini almayı teklif eder olumsuz yanıt alması üzerine ise ders isteyene ders verecez ki kimse teklifimizi reddetmesin diye söylenir.

Dizide bir tarafta bunar yaşanırken diğer tarafta ise Kaymakam Fatih ve dayının dizinin ilk sezonunda rol alan ve sevilerek izlenen ve rolleri gereği diziden ayrılan arkadaşları Kürşat Yüzbaşı Emniyet Müdürü Ahmet ve İstihbaratçı Kürşat ı hayal ederek intikam almak için Dayı ile ayrılacakları sırada Kurmay ve adamının konuşmalarına şahit olurlar ve bu vatanın onlara ihtiyacı olduğu cevabını alırlar.

İsimsizler Kuşçu Kim 

Dizide Kudret Bey ise güvercinleri yemleyen birisi ile parkta görüşür.Bu kişinin Enerji işi ile uğraşan bu kişinin karanlık güçlerin başı olduğunu söyler.Bu kişi karşılarında bilmedikleri bir teşkilatın olduğunu isimlerini bilmedikleri bu kişiler ile mücadelenin önemini anlatır.

Bylock un çözüldüğünü anlatan Kurmay ın adamı Savcı nın kaçtığını ve Murat ın sağ olduğunu açıklar.

İsimsizler Damla Kim? Yakup un Kızı 

Bu sırada dizide bir diğer tarafta ise Yakup un 18 yaşına giren kızının doğum günü vardır.Ancak Yakup un kızının Yakup tan Haberi Yoktur.İsimsizler dizisinde Duratech firmasında yazılım mühendisi olan Handan Hanım ın şirkette güvenlik seviyeleri yükseltilir.Hain olduğundan şüphelendiği Handan ı bir olta atan Kudret bey şirket içindeki bilgileri taşıyan kişinin Handan Olup olmadığını bulabilecek mi.

Kurmay ın görevini kabul eden Dayı ve kaymakam ilk operasyonlarına çıkarlar.Dizide Murat ın ölmediği de belli olur bu arada.Sinan müdürün peşine düşen Murat onun izini bulur.Sinan ı yakalayan Murat  burada Kaymakam ve Dayının da yaşadığını öğrenir.

İsimsizler 15.Bölüm izle 

İsimsizler 15.bölümü Kanal D Sitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here