İsimsizler Dizisi Final Kararı Aldı. İsimsizler Neden Yayınlanmıyor


Isimsizler Dizisi Final Kararı Aldı

Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları seyircisiyle  buluşan isimsizler dizisi final kararı aldı. Asker dizisi olarak ekranlara gelen dizi 16 Aralık Cumartesi tarihinde 27. Bölümü ile ekranlara veda edecek. Uzun zamandır üst üste yayına giren diziler, kendilerini reyting savaşların içerisinde bulmaya devam ediyor. Kimi zaman yeni bir dizi sevilerek eski diziyi tahtından ediyor, kimi zamanda eski dizinin yerini alamayan yeni dizi bir kaç bölüm yayınlandıktan sonra kanalın tozlu raflarında yerini alıyor.

Dizi Haber Sitesi  Kim Milyoner Olmak İster 18 Mayıs "Afrikada ulusal parkların dışındaki çiftci tarlalarına zarar veren filleri"
İsimsizler Dizisi Final Kararı Aldı

İsimsizler Neden Yayınlanmıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve vatanseverlerin gönüllerinde yer eden İSİMSİZLER dizisi uzun zamandır. reyting kaybı yaşıyordu. Yayıncı kuruluş tarafından daha önce hafta içi yayınlandığı gün rekabet fazla olduğu için yayın günü Cumartesi akşamlarına alınan dizi malesef beklenen reyting artışını yakalayamadı. Oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Hande Soral, Kürşat Alnıaçık, Bülent Alkış, Çağkan Çulha ve Musab Ekici gibi isimler yer aldığı İsimsizler dizisinin Final yapacağı haberi, özellikle dizinin sevenleri tarafından sosyal medyada üzüntü ile karşılandı.

Dizi Haber Sitesi  Cesur Yürek Arzu Kimdir? Gerçek Adı, Boyu,Kilosu, Yaşı, Sevgilisi Ve Oynadığı Diziler
İsimsizler Dizisi
İsimsizler Dizisi Final

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın