İsimsizler Dizisi Savcı Zeki Kimdir? Oynadığı Diziler?


Kanal D ekranlarının yeni ve sevilen dizisi İsimsizler dizisi Savcı Zeki karakteri ile  Ragıp Savaş da katıldı. Pazartesi akşamlarının sevilerek izlenen dizisinde virankaya ilçesinde şehit olan kaymakamın yerine yeni kaymakam olarak atanan Fatih Keskin ile birlikte şimdide dizide Virankaya savcısı olarak Zeki ÖZATAN atanmıştır.

isimsizler dizisi savcı zeki

 

İsimsizler dizisi Savcı Zeki ÖZATAN dizide hangi roldedir

Dizide Savcı Zeki karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Ragıp SAVAŞ dizideki rolünde  İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuş  sırası ile Balıkesir Bigadiç, İzmir Ödemiş ve Ankara illerinde görev yaptıktan sonra  Virankaya savcı olarak atanmıştır.

Dizi Haber Sitesi  Bahar Esra Erol'dan neden Ayrıldı? Tekrar Dönecek Mi?

Savcı Zeki ÖZATAN karakterli oyuncu Ragıp Savaş Kimdir?

Başarılı oyuncu Ragıp Savaş 1966 yılında İzmit’te doğmuş ve şu sıralarda 50 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu  Kocaeli Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu’nun Genel Sanat Yönetmenliğinde görev almaktadır.

Dizi Haber Sitesi  Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 2016-2017 Sezonu Yarışmacıları kimler?Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında yarışmacı nasıl olunur?

Bir çok tiyatro oyununda yer alan Ragıp Savaş hatırladığınız üzere bir zamanlar  Kurtlar Vadisi Pusu da rol almış son olarak da biten diziler arasında yer alan Ölene Kadar isimli dizide oynamıştı.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın