İsimsizler Dizisi Savcı Zeki Kimdir? Oynadığı Diziler?

0
7
isimsizler dizisi savcı zeki

Kanal D ekranlarının yeni ve sevilen dizisi İsimsizler dizisi Savcı Zeki karakteri ile  Ragıp Savaş da katıldı. Pazartesi akşamlarının sevilerek izlenen dizisinde virankaya ilçesinde şehit olan kaymakamın yerine yeni kaymakam olarak atanan Fatih Keskin ile birlikte şimdide dizide Virankaya savcısı olarak Zeki ÖZATAN atanmıştır.

İsimsizler Dizisi Savcı Zeki Kimdir? Oynadığı Diziler?
isimsizler dizisi savcı zeki

 

İsimsizler dizisi Savcı Zeki ÖZATAN dizide hangi roldedir

Dizide Savcı Zeki karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Ragıp SAVAŞ dizideki rolünde  İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuş  sırası ile Balıkesir Bigadiç, İzmir Ödemiş ve Ankara illerinde görev yaptıktan sonra  Virankaya savcı olarak atanmıştır.

İsimsizler Dizisi Savcı Zeki Kimdir? Oynadığı Diziler?

Savcı Zeki ÖZATAN karakterli oyuncu Ragıp Savaş Kimdir?

Başarılı oyuncu Ragıp Savaş 1966 yılında İzmit’te doğmuş ve şu sıralarda 50 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu  Kocaeli Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu’nun Genel Sanat Yönetmenliğinde görev almaktadır.

Bir çok tiyatro oyununda yer alan Ragıp Savaş hatırladığınız üzere bir zamanlar  Kurtlar Vadisi Pusu da rol almış son olarak da biten diziler arasında yer alan Ölene Kadar isimli dizide oynamıştı.