İsimsizler Handan öldü mü


Kanald ekranlarının sevilen dizisi isimsizler 9 Ekim günü yayınlanan bölümünde dizinin sevilen karakterlerinden olan ve dizide Handan karakterine can veren oyuncu yayınlanan yeni bölümünde vuruldu.

Kaymakam Fatihin ekibinde bulunan Handanın vurulduktan sonra ise ölüp ölmediği ise merak konusu oldu.Dizi Haber Sitesi  İsimsizler Makam Şoförü Derman Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler? SevgilisiBaşarılı oyuncu 1987 Bursa doğumludur.2008 yılında ekranlara Komedi Dükkanı ismi ile gelen yapımda rol alan oyuncu Hande Soralın bunun haricinde yer aldığı bazı yapımlar ise Küçük Kadınlar, Gecekondu, Bir Günah Gibi, Böyle Bitmesin, Alev Alev, Budala, Fatih, Doksanlar, Yılanların Öcü, Kalbim Yangın Yeri ve Evlat Kokusudur.
Başarılı oyuncu 1987 Bursa doğumludur.2008 yılında ekranlara Komedi Dükkanı ismi ile gelen yapımda rol alan oyuncu Hande Soralın bunun haricinde yer aldığı bazı yapımlar ise Küçük Kadınlar, Gecekondu, Bir Günah Gibi, Böyle Bitmesin, Alev Alev, Budala, Fatih, Doksanlar, Yılanların Öcü, Kalbim Yangın Yeri ve Evlat Kokusudur.

Dizi Haber Sitesi  İsimsizler Virankaya Nerede? Nasıl Gidilir? Gerçekte Neresi


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın