İsimsizler Sezon Finali Özeti Kimler Öldü


İsimsizler dizisi Sezon finalinde ilginç gelişmeler yaşanırken bir anda Kaymakam Fatih in ekibinde yer alan 3 alan Yüzbaşı Olcay Özel harekat polisi Murat ve İstihbaratçı kızın öldürülmesi izleyenler tarafından oldukça şaşkınlıkla izlendi.İsimsizler dizisinin sezon finalinin yayınlandığı 19 Haziran akşamı dizide öncelikle akıllarda başkan ın ölüp ölmediği konusu gündeme düşerken ardından ise Kaymakam Fatih ve ekibinin peşindeki adamların kim oldukları merak edildi.

İsimsizler Başkanı Kim Öldürdü sezon finali?

Başkanın zehirlenerek öldürülmesi sonucu bakalım ekibi nasıl bir gelecek bekliyor.

Dizi Haber Sitesi  İsimsizler Duratech Nedir?

Dizide sezon finali akıllarda bir çok soru işaretini geride bırakırken Kaymakam Fatih in ekibinde yer alan adamları kurtarmak için köydeki boş fabrikaya giden Emniyet Müdürü ve İstihbarat görevlisi de dizide kimliği meçhul şahıslar tarafından etkisiz hale getirildi.

İsimsizler Olcay Yüzbaşıyı Kim Öldürdü sezon finali?

Yüzleri maskeli olan ve Kaymakam ve ekibini teker teker etkisiz hale getirenler kimler peki?

Dizede bir tarafta bunlar yaşanırken diğer tarafta ise Afran Başkanın ölümü sonucu dağdan inmeye karar verir ve bu güne kadar topladığı bilgi ve belgeleri kendisine verilen kod ile devlete iletmek için çabalamaya başlar.Dizide bunlar yaşanırken kardeşinin kaymakam Fatih tarafından değilde Bozan tarafından öldürüldüğünü öğrenen Berfin ise Bozan ın peşine düşer ve kardeşinin intikamını almak ister Bozan ı yakalamayı başaran Berfin Bozandan kardeşinin ölüm emrini veren kişinin ise Gözcü olduğunu öğrenir.

Dizi Haber Sitesi  İsimsizler Dayı (Hasan) Kimdir? Gerçek Adı Ne? Hangi Dizilerde Oynadı?


İhanet şebekesinin başı olan savcı Zeki ve Sinan Müdür ise tüm olup bitenlerin arkasında gizli servis elemanlarının olduğunu düşünürler.

 

İsimsizler Sezon Finali Ahmet Müdür Öldü mü?

Murat ve karısını kurtarmak için giden ve ekranlarda vurulduğu gözlenen Ahmet Müdür öldü mü diziden ayrıldı mı yüzleri maskeli olan ve dizide kim oldukları tespit edilemeyen kişiler tarafından şehit mi edildiler diziden mi ayrıldılar şimdilik merak konusu.

Dizi Haber Sitesi  İsimsizler Sezon Finali Kaymakam Fatih Öldü mü Diziden mi Ayrıldı

Diğer taraftan itirafçı olmak istediğini belirten dizi karakterlerinden Fuat müdürü Ankaraya götürmek isteyen Kaymakam Fatih ve ekibini daha bir çok süpriz bekliyor olacak.Bindikleri helikopterin savcı Zeki tarafından bozulması neticesi tehlike atlatacak olan Kaymakam Fatih ve ekibini nasıl bir bölüm bekliyor.

 

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın