Kadınca Program Formatı Nasıl? Kadınca Hangi Konuları Ele Alıyor?


Kadınca Program Formatı Nasıl,

Star Tv ekranlarına yep yeni bir kadın programı başladı. Program Sunucusu Özlem Denizmen yep yeni bir formatla farklı bir kadın programı sunuyor. Haftasonu Cumartesi Pazar günleri 12:00 da yayınlanacak olan programın formatı da oldukça güzel. Özlem Denizmen kadın gözüyle günlük hayattaki probemlere farkında olduğumuz ya da farketmedimiz sorunlara çözümler üretiyor. Peki Özlem Denizmen ile Kadınca Hangi Konuları Ele Alıyor? Hangi Konuları işliyor? Hangi Konulara çözüm üretiyor?

kadinca-programi-nasil

Kadınca Hangi Konuları Ele Alıyor?

Özlem Denizmen her programda farklı bir konuyu ele alacak. Her hafta farklı bir soruna kadınca çözümler üretecek. Peki bunları nasıl yapacak. Öncelikle ele alacağı konuyu araştırp gelen Özlem Denizman sorunun kaynağı, sorunun sebepleri ve günlük hayatta o sorun ile ilgili bilinenler ile o sorun ile ilgili yapılmış araştırma sonuçlarını ele alıyor.

Dizi Haber Sitesi  Aşk ve Gurur Ali Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

kadinca-programi-hangi-sorunlara-cozum-uretiyor

Daha sonra sorunlarla ilgili yapılmış araştırmalardaki bilimsel sonuçlarla sokaktaki vatandaşın o sorun ile ilgili bildiklerini ele alıyor ve bu sonuçlara göre de son olarak bu sorunları kadın gözüyle irdeleyip kadınca bir çözüm üretiyor. örneğin ilk hafta işlediği günlük hayattaki koşturmacalarla girdiğimiz stresi ele alıyor.

Dizi Haber Sitesi  Naim Süleymanoğlu boyu kaçtır

kadinca-programi-hangi-konulari-ele-aliyor

Kadınca Programı Konukları Kim

Stüdyoya davet ettiği konu ile ilgili uzmanların da görüşlerini paylaşacağı kadınca programında her hafta o konuyla ilgili bir uzman programda bilgi verecek ve sizlerin sorularını cevaplayacaklar. Bu konuklardan bir tanesi Doç Dr. Klinik PSikolog Mehmet Şakiroğlu olacak.

kadinca-program-konuklari-kimler

Siz kadınca programında başka hangi konuların işlenmesini istersiniz? Sİzce hangi konular kadınca programında işlenmeli. Siz de bu konu hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın