Kalbimdeki Deniz Dizisi Nezaman Başlıyor? Kalbimdeki Deniz Hangi Kanalda ve Nerede Çekiliyor?

2

Kalbimdeki Deniz Dizisi Nezaman Başlıyor? 

Biri yeni dizi mi dedi? Değerli www.dizihabersitesi.com takipçileri yine yeni dizi haberlerine her zaman en önce haberdar olmaya devam ediyor. Kalbimdeki Deniz Dizisi baş rollerinde Kutsi ve ismi sır gibi saklanan güzelliğiyle ve fiziğiyle çok önemli bir isim olduğu gelen haberler arasında. Siz değerli takipçilerimiz her zamanki gibi o güzelin ismini de ilk önce bizden duyacaklardır. Dizinin fragmanları Eylül ayında yayınlanmaya başlarken ilk bölümü 22 Ekim cumartesi akşamı başlıyor.

Kalbimdeki Deniz Dizisi Nezaman Başlıyor Kalbimdeki Deniz Hangi Kanalda ve Nerede Çekiliyor-kalbimdeki-deniz-29-ekim-fragman-izle-2-bolum-neler-olacak7

Kalbimdeki Deniz Nerede Çekiliyor?

Kalbimdeki Deniz dizisi Fox ekranlarında 22 Ekim Cumartesi akşamı büyük bir heyecanla başladı. Dizinin ilk bölümlerinin çekimleri Şanlıurfa Balıklıgöl civarlarında yapılırken diğer bölümleri ise İstanbul Beykoz civarında yapılıyor.

kalbimdeki-deniz-dizisi-nezaman-basliyor-kalbimdeki-deniz-hangi-kanalda-ve-nerede-cekiliyor

Kalbimdeki Deniz Hikayesi..

Rüya gibi bir villada, çok sevdiği kocası, iki çocuğu ve yaşlı babasıyla birlikte yaşayan Deniz’in mükemmel hayatı, kocasının aniden ortadan kaybolmasıyla başına yıkılır. Kocasının hayatından endişe ederken, üç gün içinde sahip oldukları her şeyi yitirerek ortada kalmıştır. Deniz’in bilmediği şey, kocasının genç bir kadınla yeni bir hayat kurmak için onları terk ettiği ve bu yasak ilişkinin mimarının en yakın arkadaşı Hülya olduğudur. Zorlukla bulup kiraladığı evde ise onu bir başka büyük sürpriz daha beklemektedir.

kalbimdeki-deniz-dizisi-nezaman-basliyor-kalbimdeki-deniz-hangi-kanalda-ve-nerede-cekiliyor-2

 

kalbimdeki-deniz-dizisi-nezaman-basliyor-kalbimdeki-deniz-hangi-kanalda-ve-nerede-cekiliyor

Kalbimdeki Deniz Tanıtım Fragmanı

https://youtu.be/T2OoHB2-hqg

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here