Kalbimdeki Deniz Fatih Kim Gerçek Adı Boyu Kilosu Oynadığı diziler


Kalbimdeki Deniz Fatih Kim Gerçek Adı Boyu Kilosu Oynadığı diziler

Kalbimdeki Deniz dizisi 9 Eylül akşamı yeni sezon ilk bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı.Dizide yeni sezonda yeni giren oyunculardan olan ve motorsikleti ile diziye giriş yapam Fatih ismindeki oyuncu oldu.

Dizi Haber Sitesi  Kalbimdeki Deniz Fikriye Kim? Gerçek Adı-Oynadığı Diziler

Dizide Ece ninde fotoğraflarını çeken ve Ece ile ilgili planlar içinde olduğu tahmin edilen Fatih ve ece karakterleri dizide sıkça karşılaşacak gibi.

Kalbindeki Deniz Fatih Gerçek Adı 

Kalbimdeki Deniz Temmuz Yıldız Kimdir?

Temmuz Yıldız 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir ve 28 yaşındadır. İzmir Ekonomi Üniversitesi – Medya ve İletişim Bölümü mezunudur. Kanıt dizisi ile başladı oyunculuk serüvenine Behzat Ç dizisi ile devam etmiştir. Hayat Bazen Tatlıdır Tarhan karakterini canlandırınca ünlü olmayı başarmıştır. Pis Yedili, Güneşin Kızları ve Paramparça dizilerinde de küçük rollerde bulunmuştur.

Dizi Haber Sitesi  31 aralık Kalbimdeki Deniz yok mu? Neden yok?
kalbimdeki-deniz-fatih-kim-gercek-adi-oynadigi-diziler
kalbimdeki-deniz-fatih-kim-gercek-adi-oynadigi-diziler

Kalbimdeki Deniz Fatih İnstegram Hesabı

Dizide geçtiğimiz sezon Alihan tekrar dönmüş ve Deniz’in hayatını yeniden altüst etmiştir. Kızına yeni bir araba alan Alihan Ece ile gezerken Ece’nin acemiliğine denk gelmiş olsa gerek Çiftliğe fotoğraf çekmeye gelen görsel sanatlar mezunu olan Ece’nin de aklını çelecek gibi görünen yeni bir oyuncu dahil oldu.

Fox ekranlarında sevilerek izlenen Kalbimdeki Deniz yeni sezonda da oldukça sevilecek gibi. Kalbimdeki Deniz dizisine yeni sezonla birlikte yeni oyuncular da dahil olmaya başladı. Başrollerini Özge Özberk ve Kutsi’nin paylaştığı Pastel Film imzalı Kalbimdeki Deniz dizisinin yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz yer alırken senaristliğini Funda Çetin yapıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın