Kalp Atışı Çalan Şarkı Nedir 19 Bölüm Neler Yaşanacak


Kalp Atışı Çalan Şarkı

Kalp Atışı Çalan Şarkı; Show TV ekranlarında yayınlanan Cuma akşamlarının sevilen dizisi kalp atışı 19 bölüm bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde İpek‘in mahsur kaldığı bina tam yıkılmakta iken İpek bütün gücüyle yardım istemişti. Ali Asaf ve Eylül bir taraftan İpek’i ararken bir taraftan da hastaneye sürpriz bir şekilde gelen Ali Asaf ın eski işi ile uğraşmak zorunda kalmışlardı.

Dizi Haber Sitesi  Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşının Söylediği Şiir
Kalp Atışı Çalan Şarkı

Kalp Atışı dizisinin son bölümünde duygusal gelişmeler bizleri bekliyor. Eylül, Ali Asafa olan ilgisini göstermeye başlamışken; bu seferde Ali Asaf, eski eşine karşı ilgi duymaya başlamış bu durumda Eylül’ün kıskanmasına sebep olacak. Ali Asaf ve Eylül arasındaki romantik anlarda arka fonda çalan şarkı hem sözleri hemde söyleyen kişinin kim olduğu konusunda merak uyandırdı.

Kalp Atışı Çalan Şarkı

Kalp Atışı Dizisi 19. Bölümde arka fonda çalan şarkıyı Merve Çağıran’ın dizi için seslendirdiği söylenmekte. Şahsen eğer bu şarkıyı Merve Çağıran seslendirmişse sevenler tarafından bu yeteneği ile de büyük beğeni toplayacağa benziyor. Şarkının sözlerini sizlerle paylaşalım.

Kalp Atışı Çalan Şarkı

 

Konuşmak zor aşkın dilinde
Korkusuz bütün söylediklerim
Bak şimdi yine varmıyor dilim
Gitmesinden korkuyorum
Dudağım nefesimde iz sürerken
Gözlerin masallar yaratırken
Bir de böyle gidecekmiş gibiyken
Ne olur bir daha sevmedim de

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın