Kanatsız Kuşlar 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 1. Bölüm Özeti.


Kanatsız Kuşlar 2. Bölüm

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Kanatsız Kuşlar” dizisi ilk bölümü ile geçtiğimiz günlerde seyirci ile buluştu.

 

Kanatsız Kuşlar dizisi ilk bölümü ile hem izleyenler tarafından beğeni topladı hem de totalde en fazla izlenen dizi olmayı başardı.

Dizinin ilk bölümü hikayenin girişi özelliğini taşıyor. Aynı zamanda karakterleri bizlere tanıtıyor. Dizinin ilk bölümünde neler yaşandı biraz bahsedelim.

Dizimizin baş karakterlerinden biri olan Nefise erken yaşta evlenmiş ve anne olmuştur. Evliliği hic istediği gibi gitmemiş ve pek mutlu olamamıştır. Nefise kocasının namussuzluklarına rağmen dürüst kalmayı başarabilmiştir.

Nefise’nin artık çocuklarına hem anne hem baba olmak zorundadır. Nefise’nin çalışıp çocuklarını sefaletten kurtarma planları istediği gibi gitmeyecektir.

Hala Azime her ne kadar yardım ediyor gibi gözüksede her zaman kendini düşünen bir halde çıkarcı ve kurnaz.

Nefise’nin kızlarından ortancası Cemre yoksulluğu ve sefaleti kabul etmeyen genç bir kız. Devamlı olarak babasını özleyen onun getirdiği lüks hayatı hırsızlıktan gelen haram parada olsa kabullenen hırslı bir karakterdir.

Zeynep ise kardeşlerine ablalık yapmaya çalısan, kardeşleri için kendi hayallerinden bile vazgeçen fedakar bir abla. Zeynep, Ahmet’in aşkına mesafeli durmaya çalışırken hayatına Onur’un girmesi ile temiz kalbi daha hızlı atmaya başlıyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın